חברת ישראייר משיקה מיזם תיירותי חדש וייחודי הנקרא "כל הדרכים" – תיירות נגישה, המציעה שירותי תיירות לאנשים עם מוגבלויות מכל הסוגים.

'כל הדרכים' מספקת לבעלי המוגבלויות ולמלווים אותם, מגוון שירותי תיירות בהתאמה אישית, המתבססת על הבנת המגבלות והמוגבלויות של הלקוח, צרכיו הספציפיים וצרכי מלוויו.  השירותים המיוחדים כוללים כרטיסי טיסה, העברות (רגילות וייעודיות), מלונות בעלי חדרים נגישים ייעודיים וידידותיים לנכים, וחדרים רגילים למלווים, ומגוון שירותים נוספים.

בשלב זה נותנת 'כל הדרכים' פתרונות מותאמים וחבילות ליעדים ורנה, ברלין, פראג ורודוס, ובהמשך תרחיב את סל המוצרים גם ליעדים נוספים.

המיזם הוקם כבר לפני מספר חודשים בשיתוף עם טל קארו, אבא לנער עם צרכים מיוחדים שמרבה לצאת לחופשות, טיולים וטיפולים רפואיים בחו"ל, ונתקל בקשיים רבים לאורך השנים. טרם הפנייה ללקוחות התבצעה עבודת הכנה רבה הכוללת סיורי הכנה ביעדים ספציפים על-מנת לוודא שאכן המוצרים תואמים לקהל היעד, היערכות תפעולית למול חברות תעופה וחברות הסעות שונות ועוד.

טל קארו, מנהל מיזם כל הדרכים, אומר: "אנו נוהגים לצאת עם בנינו לחו"ל לטיפולים רפואיים, לחופשות וטיולים. למרות ניסיוני הרב והיכרותי עם תחום התיירות נתקלנו לא אחת בקשיים לאתר מידע על נגישות ביעדים אליהם נסענו. החלטתי להכנס שותף במיזם עם ישראייר לאחר שחזרנו מחופשה באחד מאיי יוון, בה הזמנו נופש במלון "נגיש" שהסתבר כי הוא כלל לא נגיש בכל שטחיו הציבוריים (חדרי אוכל, ברכה, חוף ים, אולם מופעים וכו'). אנו ניתן מענה אמיתי לכל אוכלוסיית האנשים בעלי המגבלות או הצרכים המיוחדים בישראל, ותאפשר להם לטוס לחו"ל בראש שקט ובטוח".

גיל סתיו סמנכ"ל השיווק והמכירות של קבוצת ישראייר מסר:  "אנו רואים חשיבות עליונה לסייע, לאפשר ולהגשים חלום לאנשים בעלי מוגבלות לטייל ולנפוש כאחד האדם. אין שום סיבה שאדם עם מוגבלות ומשפחתו לא יוכלו ליהנות מחופשה משתלמת כמו כולם. אין לי ספק כי שיתוף הפעולה עם טל קארו, לאור הנסיון האישי והמקצועי שלו,  ייצר ערך מוסף אמיתי ללקוחות".

מה שגיל סתיו לא אומר מטעמי צניעות, אני מבקש להוסיף כאן: ובכן, ישראייר היא חברת התעופה הכי חברתית בישראל, שמפעילה גם פרוייקטים חברתיים מעבר לפעילות העסקית הרגילה. לפני חג הפסח התגייסו עובדי ישראייר לאריזת מזון למשפחות נזקקות. בנוסף, במהלך הטיסות נוהגים דיילי ישראייר להתרים את נוסעיהם שנותנים את הכסף הקטן שנשאר להם מהנסיעה כתרומה למימון הפעילויות של עמותת 'פתחון לב'. שאפו!

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן