חברת התעופה Wizz Air הכריזה היום בשיתוף משרד התיירות על קו חדש תל אביב-טימישואה אשר ייכנס לתוקף החל מה-30 באוקטובר 2017, עם שתי טיסות שבועיות בימי שני ושישי החל מ-179 שקלים בלבד.הקו החדש מיועד לתיירים ונוסעי עסקים, אשר רוצים לבקר בטשמוניאה וסביבתה. טישמוניאה (Timişoara) היא העיר השלישית בגודלה ברומניה, ונבחרה על ידי האיחוד האירופי להיות "עיר התרבות לשנת 2021". זאת בזכות פסטיבלי רחוב ומוקדי בידור ייחודיים וסצנת לילה תוססת לאורך השנה. בעקבות הכרזת האיחוד מתכננת העיר להרחיב אפשרויות תרבות ובידור עם מגוון מוזיאונים, שווקים מקומיים ומרכזי מורשת מרתקים.

שר התיירות יריב לוין בירך על הרחבת הפעילות של וויזאייר ואמר כי שיתוף הפעולה בין משרד התיירות לוויזאייר עולה מדרגה כאשר החברה מביעה אמון גדול במוצר התיירותי הישראלי ומרחיבה משמעותית את פעילותה בישראל. "ענף התיירות עובר בימים אלה מהפכה גדולה והרחבת פעילות וויזאייר היא ההוכחה לשיפור הניכר באטרקטיביות של ישראל כיעד תיירותי.

מאז טיסת הבכורה של  Wizz Air מתל אביב לבודפשט, החברה ממשיכה לשלב קווים חדשים בהתאם לצרכי הלקוחות. כיום מציעה Wizz Air 18 קווים ל-9 יעדים באירופה. במשך 5 שנות פעילות בישראל הטיסה וויזאייר יותר מ1.4 מיליון נוסעים לישראל וממנה, מהם כ450,000 נוסעים ב2016 לבדה.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן