ריינאייר מרחיבה (27 ביולי) את מגוון הטיסות שהיא מפעילה לתל אביב בחורף 2017 עם קו חדש, בתדירות יומית, מרומא-פיומיצ'ינו. הקו החדש מצטרף ל-8 קווי תעופה לתל אביב ו-12 קווים לאילת הפועלים כיום.

לכבוד השקת הקו החדש רומא-ת"א-רומא  מציעה ריינאיר כרטיסי טיסה במחיר 16.99 אירו בלבד, וזאת עד לחצות ביום ראשון 30 ביולי. מאחר שיש להניח, כי כרטיסים אלה ירכשו במהירות, מומלץ להיכנס לאתר החברה כדי לא לפספס את ההזדמנות.

לוח הטיסות של ריינאייר לתל אביב בחורף 2017 כולל 28 טיסות שבועית, וגם 8 קווים חדשים: באדן באדן (2 בשבוע), גדנסק (2 בשבוע), קראקוב (2 בשבוע), מילאנו-ברגמו (4 בשבוע), פאפוס (יומי), פוזנן (2 בשבוע), רומא-פיומצ'ינו (יומי), ורוצלב (2 בשבוע).

לו"ז טיסות החורף החדש של ריינאייר מספק גישה לישראל מרשת של 200 קווי תעופה, עם יותר קווי לואו-קוסט מערים שונות באירופה, כאשר כל העת ריינאייר מפעילה תכנית שיפור ומיטוב השירות, שכוללת עכשיו גם אתר הזמנת חדרים.

המנהל המסחרי של ריינאייר, דיוויד או'בריין אמר: "אנחנו שמחים להרחיב את לוח הטיסות שלנו לתל אביב בחורף 2017, עם טיסה יומית בין תל אביב לרומא-פיומצ'ינו, כתוספת לקווים חדשים שנפתחו מבאדן באדן, גדנסק, קראקוב, מילאנו, פאפוס, פוזנן וורוצלב. 8 הקווים שלנו לתל אביב, לצד 12 קווים לעובדה באילת, מדגישים את המחויבות שלקחנו לקדם את התיירות לישראל, את התחבורה ואת יצירת מקומות העבודה. אנחנו מצפים להמשך שיתוף פעולה עם השר לוין ועם צוותו לפתיחת קווים נוספים בשנים הבאות.

שר התיירות יריב לוין אמר: "אני שמח ששיתוף הפעולה בין משרד התיירות לענקית התעופה ריינאייר עולה מדרגה כאשר החברה, אשר זיהתה את מגמת העלייה בתיירות לישראל, מביעה אמון גדול במוצר התיירותי הישראלי וממשיכה במגמת פתיחת קווי תעופה חדשים לישראל. כניסתה המשמעותית של ריינאייר לישראל היא חלק מהמהפכה הגדולה שאנו מבצעים בתחום, והיא גם ההוכחה לשיפור הניכר באטרקטיביות של ישראל כיעד תיירותי. שיפור זה בא לידי ביטוי בעליה של 28 אחוזים בכניסות התיירים מאיטליה לישראל, ובמספרי השיא של כניסות תיירים לישראל מכל העולם שאנו רואים בחודשים האחרונים״.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן