רשת 'פתאל' משיקה מיזם קולינרי חדש בשם: "פתאל מרקט".במסגרת הפרויקט תוגש פעמיים בשבוע במלונות הרשת באילת ארוחת בוקר ייחודית בסגנון שווקים ישראלים. 

ארוחת הבוקר תוגש מדוכנים בסגנון שוק, כשכל דוכן מאופיין במאכלים משוק אחר. כך למשל ניתן למצוא דוכן ים תיכוני המאופיין כשוק עכו, דוכן חמוצים המאפיין את שוק לוינסקי, דוכן של סלטים טריים מורכבים המאפיינים את עושר הירקות של שוק מחנה יהודה, דוכן גבינות בסגנון שוק נצרת, דוכן שקשוקה המאפיין את שוק הכרמל, דוכן פריקסה המאפיינת את שוק נתניה, דוכן אוכל ביתי המאפיין את שוק רמלה ודוכן קינוחים המאפיין את המתוקים הרבים שיש בשוק ואדי ניסנאס שבחיפה. לצד אלה ניתן כמובן למצוא את דוכן הבריאות, כמקובל בכל מלונות הרשת, הכולל מוזלי, שייק פירות ללא תוספת סוכר ועוד.

       

גיא רודובסקי, שף אזורי של מלונות פתאל באילת: "רשת פתאל שמה לה למטרה להעניק לאורח חוויה ייחודית, כזאת שלא יקבל באף מקום אחר. המיזם של 'פתאל מרקט' בא לתת מענה ודגש על חוויה קולינרית בחופשה, ולהפוך את ארוחת הבוקר 'הרגילה', לכזאת שתהיה חווייתית ויוצאת דופן. ההחלטה להתמקד בשווקים מקורה בחיבתו של הקהל הישראלי למאכלי השוק הפשוטים והאותנטיים ובהתפתחותם של השווקים כמרכזי קולינריה. גם עבור התיירים הזרים מדובר בחוויה של ממש, כאשר בארוחה אחת הם חווים את התרבות והמגוון של המטבח הישראלי".

על מנת להשלים את החוויה הקולינרית, תאבזר הרשת את כל המלונות בעיצוב אקסקלוסיבי, כלים אותנטיים המותאמים לשווקים השונים ומוזיקה ישראלית לחיזוק האווירה. התפריט, עליו אמונים השפים גיא רודובסקי וקוקי אבוטבול מחברת 'תנובה שף', יהיה זהה ברובו בכל מלונות האזור, ותתאפשר כניסה בתשלום לקהל הרחב במלונות חצי הפנסיון של הרשת.

צילומים: יניב כהן

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן