פסטיבל 'בין הכרמים' 2021 יתקיים השנה באזור מרום הגליל בשבוע של ט"ו באב, בין התאריכים 23-29 ליולי. לפי המסורת שלנו היו בנות ישראל הרווקות יוצאות לרקוד ולחולל בין הכרמים, ולחפש שם בן זוג או בעל. בהשראתן גם מחלקת תרבות ואירועים במועצה האזורית מרום הגליל, בראשות צביה פרץ, החלה לקיים מסורת דומה, שהשנה נחגגת בפעם ה15.

בפסטיבל השנה יתקיימו תחת כיפת השמיים מופעי מוסיקה משקיעה ועד זריחה, ביניהם ארבעה מופעי ענק: מופע זריחה של עמיר בניון (23.7) באמפי ביישוב ליבנים, מול נוף הכנרת והרי הגולן. בנוסף, שלושה מופעי ענק ביער עין הוזים, אחד ממתחמי המופעים היפים בארץ. הפרויקט של עידן רייכל בהפקה מיוחדת ולרגל 15 שנות פסטיבל בין הכרמים (26.7), חנן בן ארי (27.7) ובניה ברבי מארח את אליעד (29.7).

במסגרת הפסטיבל יתקיימו אירועים נוספים ביישובים שונים אמירים, כרם בן זמרה וספסופה. חנוכת סינגל אופניים מיוחד בין הרי ועמקי האזור בשיתוף קק"ל, סיור חווייתי לילדים במצודת ביריה, אירועי מוסיקה וסיורים ביקבים ובכרמים, אירועי ילדים, מופעי מוסיקה, פעילויות לכל המשפחה והרבה יין טוב ורומנטיקה.

המנהלת צביה פרץ מכריזה: "פסטיבל בין הכרמים הפך למותג המושך אלפים מכל רחבי הארץ, וגם השנה נמשיך את המסורת המיוחדת של החגיגה הגלילית. אם בשנה שעברה זה לא היה אותו ט"ו באב בלי פסטיבל בין הכרמים, השנה החגיגה תפצה בענק על הפסטיבל שהיה כל כך חסר בנוף שלנו. יחד עם ראש המועצה האזורית, עמית סופר, הוספנו מופעים בעין הוזים שהוא אחד המתחמים היפים בארץ, הוספנו עוד אירועים מיוחדים ביישובי המועצה, כחלק מחגיגת שנת ה-70 למרום הגליל. צפויה לכולנו חגיגה מיוחדת בפסטיבל שמשתבח משנה לשנה כמו יין איכותי".

מכירת הכרטיסים למופעים החלה היום באתר 2beav.co.il

צילומים: ג'יני סוכנות צילום

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן