חברת התעופה הלואוקוסט האמירתית וויזאייר אבו דאבי חנכה קו טיסה לתל אביב. בקו מתכוננים להפעיל טיסה מידי יום, אך בשבועיים הקרובים יפעילו 3 טיסות שבועיות. מחיר כרטיסי הטיסה החל מ89 שקלים.

לרגל טיסת הבכורה נערך בנתב"ג טקס קבלת פנים וגזירת הסרט האדום. בטיסת הבכורה הגיעו ארצה גם מנכ"ל וויזאייר אבו דאבי, קייס וואן שייק, וחיבה אחמד חאליל, מנהל הבטיחות ויחסי ממשל בוויזאייר אבו דאבי, ועימם סולטן אל-מנסורי, מנהל תיירות ותרבות בממשל איחוד האמירויות.

סולטן אלמנסורי בירך ואמר "אנחנו מצפים לישראלים שיגיעו אלינו לאבו דאבי. יש לנו הרבה אטרקציות תיירותיות שיכולות להלהיב גם תיירים מישראל. הקורונה תחת שליטה, והכל פתוח אצלנו", והוסיף: "הטיסה לכאן היתה קצרה ונוחה. 3 שעות טיסה בלבד, עם צוות נהדר, והמחיר סביר בהחלט".

קייס וואן שייק, מנכ"ל וויזאייר אבו דאבי, אמר בטקס השקת הקו: "אנו נרגשים לקראת הנחיתה הראשונה שלנו בתל אביב, כי זה רגע היסטורי. אנחנו מחברים בין אנשים משתי המדינות, יוצרים הזדמנויות חדשות לתעשיות התיירות של אבו דאבי וגם של ישראל". בהמשך דבריו הוא סקר בהרחבה את הערכות חברת התעופה להתמודדות עם סיכוני הקורונה, וציין את הריחוק החברתי כבר משלב הבורדינג, וכמובן על המטוס עצמו. הוא אמר עוד שבמטוס שפועל על הקו לתל אביב הותקן מסנן אויר הטוב ביותר בעולם.

את מדינת ישראל ייצג בטקס פיני שני ממשרד התיירות.

על הטיסה הראשונה מנתב"ג לאבו דאבי עלו 19 נוסעים בלבד. ספרתי.

 

חברת התעופה וויזאייר אבו דאבי היא חדשה יחסית, והוקמה בסוף דצמבר 2020 כשיתוף פעולה בין וויזאייר העולמית (51% מהמניות), וחברת האחזקות הממשלתית של איחוד האמירויות ADQ (49% מהמניות). צי המטוסים של החברה כולל 4 מטוסי איירבוס 321Neo, עם 239 מושבים במחלקת תיירים בלבד, בלי מחלקת עסקים או מחלקה ראשונה.

כרטיסי טיסה לוויזאייר אבו דאבי ניתן לרכוש כרטיסים באתר וויזאייר ובאפליקציית Wizz. החברה מציעה גם אפשרות להוסיף לכרטיס הטיסה גם שירות ביטוחי Wizz Flex שנועד למקרה של צורך בביטולים או בשינויים מועד הטיסה.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן