חברת התעופה ישראייר מזדרזת להערך ולהתארגן בעקבות הכרזת שר התיירות של יוון, שהודיע בביקורו בישראל השבוע כי בתחילת חודש אוגוסט יפתחו השמיים ליעדי יוון ולקפריסין לישראלים ללא צורך בבידוד ובבדיקות קורונה. החברה נערכת לעמוד לביקושים של עשרות אלפי ישראלים שיצאו לנופש במהלך חודש אוגוסט.

אורי סירקיס (משמאל) עם שר התיירות היווני

ישראייר כבר מציעה טיסות וחופשות במחירים מיוחדים. בנוסף, החברה מציעה ביטוח מגן שהינו תוספת של דולר אחד לכל הזמנה המקנה ביטול חינם 7 ימים לפני מועד הטיסה.

גיל סתיו, סמנכ"ל השיווק והמכירות של ישראייר: "אנו שמחים שנקבע תאריך יעד לפתיחת השמים, גם אם חלקית, נערכנו בשלב זה עם 7 טיסות שיצאו ב- 1.8 בבוקר ליעדים שונים ביוון ובקפריסין ואנחנו מעריכים שעשרות אלפי ישראלים יצאו יעדים אלו במהלך חודש אוגוסט הקרוב.  משיחות עם נציגים דיפלומטיים מסתמן שישנה סבירות גבוהה שגם מונטנגרו תיכנס לרשימת היעדים ב- 1.8 שישראלים יוכלו לטוס אליה ללא חובת בידוד בחזור".

ישראייר מציעה באתר שלה מגוון יעדים ומלונות ברמה של 4 ו 5 כוכבים ביוון ובקפריסין. חבילות של 3 לילות באוגוסט במחיר 333$, חבילות של 4 לילות במחיר 444$ וחבילות של- 5 לילות במחיר 555$. טיסה בלבד תעלה 199$.

החברה ממשיכה לבצע במהלך חודש יוני עוד 27 טיסות חילוץ מיוחדות מאירופה. פרנקפורט, מוסקבה ברלין אודסה קייב וטיבליסי.

 

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן