חברת התעופה אייר קנדה מודיעה היום על לוח טיסותיה החדש לארה"ב שיכלול כ-220 טיסות יומיות בין קנדה וארה"ב. זאת בעקבות ביטול מגבלות הנסיעה בין שתי המדינות החל ב-9 באוגוסט 2021, שמאפשר לאמריקנים מחוסנים להיכנס לקנדה והסרת הדרישות לסגר במלונית.

אייר קנדה היא חברת התעופה הגדולה ביותר בקנדה, ואחת מחברות התעופה הגדולות בעולם. היא נושאת הדגל של קנדה וחברה מייסדת בברית התעופה סטאר אליינס. כיום מפעילה אייר קנדה 5 טיסות ישירות בשבוע מישראל לטורונטו, והחל מאוגוסט תפעיל גם שתי טיסות ישירות למונטריאול במטוסי דרימליינר חדישים עם שרות מלא ותחת פורטוקל בטיחות קפדני.

מארק גלארדו, סגן נשיא אייר קנדה, אומר: "הקלת מגבלות הנסיעה, עליה הכריזה הממשלה הפדרלית היום, הינה צעד חשוב המבוסס על נתונים מדעיים, ואנו שמחים מאוד לבנות מחדש את רשת הטיסות בין קנדה לארה"ב. קנדה וארה"ב חולקות קשרים הדוקים ופתיחת השמיים תתרום להתאוששות הכלכלית של שתי המדינות. המסורת הגאה של אייר קנדה בהיותה חברת התעופה הזרה הגדולה ביותר בארה"ב באה לידי ביטוי בלוח הזמנים שלנו אשר נבנה בכדי לספק מגוון רחב של טיסות עבור הלקוחות בשתי המדינות, ומיועד, לקנדים המעוניינים לטוס ליעדים פופולריים בארה"ב, ולאמריקאים המעוניינים ליהנות מהנופים המרהיבים של קנדה. לוח הטיסות שלנו מאפשר גם טיסות המשך דרך טורונטו, וונקובר ומונטריאול ליעדים הגלובליים שלנו ואנו מתכננים להחזיר לקדמותו את מערך הטיסות שלנו שכלל 57 יעדים בארה"ב ככל שהתנאים יאפשרו זאת"

 

דילוג לתוכן