אייר קנדה הוכתרה בתואר חברת התעופה הטובה ביותר בצפון אמריקה זו השנה השלישית ברציפות, ובנוסף דורגה גם כחברת התעופה הטובה ביותר בנקיון תא הנוסעים, זו השנה השנייה ברציפות. הדירוג הוא בעקבות סקר קוראים של המגזין Global Traveler.

בנוסף, אייר קנדה דורגה שוב כחברת תעופה בת חמישה כוכבים עלי ידי אירגון APEX, בדירוג השנתי של חברות התעופה APEX-Official Airline Rating  לשנת 2022. הדירוג נעשה על פי משוב של נוסעים באמצעות סולם עד חמישה כוכבים, וכלל כמיליון טיסות  ביותר מ-600 חברות תעופה ברחבי העולם. הדירוגים הרשמיים של APEX מבוססים על משוב ותובנות ניטרליים של הנוסעים, והם אומתו על ידי חברת בקרה חיצונית.

לוסי גילמט, סגנית נשיא אייר קנדה, אומרת: "אנו מודים לעובדים המסורים שלנו שעבדו ללא לאות בזמן שאנו מקבלים בברכה את לקוחותינו השבים לטוס באייר קנדה. בזכות העובדים והלקוחות הנאמנים שלנו, הצלחנו לזכות בתואר חברת התעופה הטובה ביותר בצפון אמריקה ובתואר נקיון קבינות הנוסעים הטוב ביותר, וכן  בדירוג חמישה כוכבים של APEX. התרבות הארגונית עטורת הפרסים שבנינו וטיפחנו בעשור האחרון, המושרשת בעבודת צוות ואמפתיה, אפשרה לנו לנוע במהירות, תוך שמירה על הלקוח כפוקוס עיקרי. תרבות אירגונית חיובית זו, בשילוב עם המותג האיקוני של אייר קנדה, מאפשרת לנו להמציא את עצמנו מחדש כדי לנצל את ההזדמנויות הרבות הקיימות בשוק שלאחר ה-COVID."

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן