החל מהשבוע, אייר אירופה מחדשת בהדרגה את טיסותיה האירופיות והטרנס-אטלנטיות, והקו לישראל עומד להיפתח מחדש ביום חמישי הבא 6 לאוגוסט.

בשלב זה יופעלו הטיסות בתדירות של פעם אחת בשבוע. הטיסות יצאו מתל אביב בימי חמישי בשעה 09:10  וינחתו במדריד ב13:30. החזרה ממדריד תתבצע בימי רביעי בשעה 15:00 והטיסה תנחת בתל אביב בשעה 20:20.  מחיר הטיסה למדריד הוא החל $299 כולל מזוודה, ו-$235 עם כבודת יד בלבד.

לקראת החגים, צפויה החברה לעלות את תדירות הטיסות ל-2 ואף 3 טיסות שבועיות. עד היום חידשה אייר אירופה טיסות יומיות למגוון יעדים באירופה כגון פריז, לונדון , אמסטרדם וליסבון, וכן למספר יעדים באמריקה הלטינית ובארה"ב, עם כוונה לחזור ללו"ז טיסות מלא בחודשים הקרובים.

אייר אירופה משפרת את חוויית ה WiFi לנוסעיה עם שלוש חבילות גלישה שיישארו פעילות לאורך כל הטיסה, ללא מגבלות זמן או נתונים. השירות יהפוך לזמין על כל צי מטוסי הדרימליינר והאיירבוס 330, ומטוסי בואינג 737-800. לקוחות יוכלו לשוחח בצ'אט, לגלוש באינטרנט, להשתמש במדיה החברתית, לשלוח מיילים, להתחבר ל- VPN לעבודה ולגשת לאפליקציות לאורך כל הטיסה בהתאם לחבילת הגלישה שבחרו.

אייר אירופה תציע שלוש חבילות גלישה: צ'אט, גלישה וגלישה פלוס, בהתאם לדרישות הלקוח; הנוסעים רק צריכים לבחור את המתאים ביותר לדרישותיהם. לחברת אייר אירופה מגוון תעריפים עבור הגלישה בטיסות פנים ובטיסות באירופה החל מ-3 ועד 12 יורו, כמו גם לטיסות ארוכות טווח, החל מ- 5 ועד 30 יורו. את השירות ניתן לרכוש על המטוס, ובקרוב הוא יהיה זמין להזמנה גם באתר החברה.

 

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן