מנתוני רשת מלונות אסטרל עולה כי בשנת 2017 חל גידול בהיקף ההזמנות ברשת בחודשים אוקטובר-נובמבר לעומת השנה החולפת. אוקטובר היה אחד החודשים החזקים ביותר ברשת עם גידול של 285% בהיקף ההזמנות, לעומת אוקטובר אשתקד. גם בחודש נובמבר העוקב, מגמת העלייה נמשכה, עם גידול של 70% בהיקף ההזמנות לעומת נובמבר 2016.

גם במחזור המכירות החודשי רשמה הרשת גידול של למעלה מ- 30% בחודש נובמבר לעומת אוקטובר. נתון זה מפתיע, היות וחודש אוקטובר הוא לרוב פופולארי יותר, הן בגלל תקופת החגים והן בגלל מזג האוויר היותר קיצי. העלייה בהיקף ההזמנות בחודשים אוקטובר-נובמבר עולה בקנה אחד עם העלייה בתיירות הנכנסת לאילת השנה, בעקבות טיסות הלואו קוסט המוזלות, בעיקר ממדינות מזרח אירופה, ובראשן רוסיה שמובילה בהיקף התיירים לאילת.

בני זרח, הבעלים והמנכ"ל של רשת מלונות אסטרל, אומר: "רשת אסטרל מסכמת שנה עם ביקושי שיא בחודשים אוקטובר-נובמבר וגידול בהיקף התיירות הנכנסת, כל אלה מוכיחים כי חזון הלואו קוסט קרוב מתמיד, והצפי של משרד התיירות ל- 400 אלף תיירים בשנה, בתוך חמש שנים מהיום, קרוב לכדי מימוש. כבר נערכנו מבעוד מועד עם הנחת אבני יסוד להקמת מלון הלואו קוסט הראשון בישראל שייבנה באילת, אסטרל לייט, ונמשיך לפעול בהתאם למגמה המתחזקת והולכת".

רשת מלונות אסטרל מונה 5 מלונות באילת– ויליג', פאלמה, מאריס, נירוונה וסוויטס. הרשת קיבלה ציון לשבח בתכנית התחקירים של ערוץ 10 "הכל כלול".

הנחת אבן פינה למלון אסטרל לייט באילת            צילום: יוד צלמים

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן