חברת השייט נורוויג'ן קרוז ליין (NCL) מינתה את מר אימון פרין (Eamonn Ferrin), כסגן נשיא מחלקת העסקים הבינלאומית.

אימון פרין מוכר היטב בענף הקרוזים בישראל כמי שהגדיל את חלקה של NCL בשוק הישראל. הוא גילה פתיחות והבנה גם לצרכי הציבור הדתי, והכניס חידושים שיווקיים גם בתחומי כשרות, יחד עם מר ניק וילקינסון. לזכותו רשומות השקת תוכנית התמריצים NCL Freestyle Rewards, פורטל סוכני נסיעות חדש, מרכז מידע חדש של חברת NCL ופלטפורמת הזמנת שייט וטיסות (NCL Air), והשקעות אסטרטגיות שנועדו לתמוך בקהילת סוכני הנסיעות כחלק ממדיניות "שותפים בקדמה" (Partners First) של החברה,

בתפקידו הקודם הוא כיהן כסגן נשיא ומנהל בכיר של ישראל, בריטניה, אירלנד, דרום אפריקה והמזרח התיכון. במסגרת תפקידו החדש יפקח אימון על אסטרטגיית המכירות של NCL מחוץ לארה"ב וקנדה וירחיב את טביעת הרגל הבינלאומית של החברה על- ידי העמקת קשרי נסיעות קיימים, קידום עסקאות חדשות וחיזוק מעמדה של NCL בשווקים בינלאומיים כחלק מהתוכנית העסקית הגלובלית של החברה. אימון פרין יעבוד תחת טוד המילטון (Todd Hamilton), סגן נשיא בכיר של מחלקת המכירות.

מצד אחד, נצטער על עזיבתו, ומצד שני, נשמח על התקדמות הקריירה שלו.

אימון פרין אומר: "אני מתכבד ונרגש להוביל את מחלקת העסקים הבינלאומית של NCL בתקופה כה חשובה עבור החברה שלנו. יחד עם הצוות החדש שלי ושותפינו המוערכים בתחום התיירות, אני מצפה להמשיך ולהרחיב את טווח העסקים שלנו, לנצל את הדרישה הרחבה והמשמעותית בעולם לשייט ואת ההזדמנויות החדשות שבאופק."

אימון פרין (משמאל) בישראל, עם אייל כהן, בועז וקסמן, וניק וילקינסון

טוד המילטון, סגן נשיא NCL אומר: "עם הישגים מוכחים בענף התיירות והאירוח, אימון בעל הבנה רחבה כיצד להניע עסקים באופן מקומי וגלובלי אנו שמחים מאוד על כך שאימון יכנס לתפקיד בזמן כה חשוב בהיסטוריה של החברה שלנו. לא רק שאנו יוצאים להפלגות ראשונות ביולי הקרוב, אנו גם פותחים פרק חדש ב-NCL עם השקת סדרת ספינות הפרימה שלנו, הכוללת שש ספינות מהדור הבא ותושק החל משנת 2022 ועד 2027. הניסיון והמיומנויות הייחודיים של אימון ימשיכו להיות נכס שלא יסולא בפז".

דילוג לתוכן