חברת התעופה אמירייטס  הכריזה היום כי טיסת הבכורה שלה לתל-אביב, ב-6 בדצמבר, תופעל במטוס הדגל שלה – האיירבוס A380.  האיירבוס A380 הדו קומתי הוא המטוס המסחרי הגדול בעולם, וזה המטוס הראשון מסוגו שינחת בישראל. אמירייטס עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם נמל התעופה בן-גוריון במטרה לוודא שכל צרכי התפעול והתשתיות ייענו.

ה-A380, מטוס הדגל של אמירייטס, ימריא ב-6 בדצמבר בשעה 14:00 בטיסה שמספרה 931 EK וינחת בנמל התעופה בן-גוריון בשעה ב-15:35 שעון ישראל. טיסת החזור, 932 EK, תצא מתל אביב בשעה 19:25 ותנחת בדובאי ב-00:25 (שעון מקומי) ביום למחרת. הטיסות הסדירות האחרות בקו של אמירייטס לישראל יפעלו במטוסי בואינג 777.

במטוס ה-A380 שישמש לטיסת הבכורה יש ארבע מחלקות הכוללות 484 מושבים, מתוכם 14 סוויטות פרטיות במחלקה ראשונה, 76 מיני תאים עם מושבים נשכבים במחלקת העסקים, 56 מושבים מרווחים במחלקת Premium Economy  ו-338 מושבים ומחלקת תיירים המציעה מושבים נוחים במיוחד.

מטוס האיירבוס A380 של אמירייטס הוא אחד המטוסים הייחודיים והמפורסמים בעולם, המספק לנוסעים מרחב ונוחות חסרי תקדים בכל מחלקות המטוס לצד מוצרים אייקוניים כמו OnBoard Lounge, מקלחת ספא במחלקה הראשונה,  סוויטות וכעת גם את מחלקת ה- Premium Economy המציבה סטנדרט חדש בעולם התעופה.

הנוסעים בטיסת הבכורה יוכלו ליהנות מהשירותים הרבים המוצעים בה – לקוחות שיטוסו במחלקה הראשונה ייהנו משתי מקלחות ספא, לקוחות במחלקת Premium Economy יזכו ליהנות ממפגש חברתי ב-On Board Lounge הפופולרי של אמירייטס בגובה 40,000 רגל באווירה נעימה.

נוסעי כל מחלקות ייהנו מחוויית בידור בטיסה הודות ל- ‘ice’, קונסולת הבידור הדיגיטלית ועטורת הפרסים של אמירייטס ומצפייה בלמעלה מ-4,500 ערוצי בידור על גבי המסכים הגדולים ביותר בענף התעופה. מגוון תכני הבידור בטיסה שמציעה אמירייטס הוא הגדול ביותר וכולל מבחר סרטים, מופעים, מוסיקה ותוכניות נוספים ביותר מ-40 שפות, גם בעברית.

 

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן