בפעם השמינית ברציפות זכתה חברת התעופה אמירייטס במקום הראשון בתחרות מטעם המגזין Business Traveller Middle East Awards ("הנוסעים העיסקיים במזרח התיכון") לשנת 2021. בנוסף, אמירייטס זכתה גם בפרסים ראשונים של  'המחלקה הראשונה הטובה ביותר' ו'מחלקת תיירים הטובה ביותר'.

אמירייטס שיפרה מאוד את חוויית הנסיעה האווירית על ידי פתיחת מסלול ביומטרי וצ'ק-אין דיגיטלי ללא מגע. החל מהצ'ק-אין ועד שער העליה למטוס בנמל התעופה הבינלאומי של דובאי יכולים נוסעי אמירייטס לחוות את עתיד עולם התעופה ב33 עמדות ביקורת ביומטריות וכ-50 קיוסקים ללא מגע.

אמירייטס עוסקת בהקלה על נוסעיה גם בהקשרים של הקורונה. החברה החלה לערוך ניסויים במעבר לדרכון הירוק העולמי IATA Travel Pass, והיא מתכוננת להשיק אותו עד סוף מאי. חברת התעופה קשורה גם עם משרד הבריאות בדובאי לצורך אימות דיגיטלי של רשומות רפואיות הקשורות לקורונה.

בתחום ביטוח הטיסות והחששות משינויים וביטולים כעת יש ללקוחות אמירייטס הגנה רבה יותר כאשר הם מתכננים ומזמינים מחדש את נסיעותיהם, לשינויים עד 3 שנים. במועדון הנוסע המתמיד של החברה Skywards הרחיבה אמירייטס את מעמדם של חבריה עד שנת 2022, ומציעה דרכים נוספות לצבור עוד מיילים, כולל קניות מקוונות וקמעונאיות, כמו גם כרטיסי אשראי משותפים וקשרי מותג אחרים.

במסגרת המדיניות של 'Fly Better' "לטוס טוב יותר" ממשיכה אמירייטס להשקיע בחווית הטיסה. המחלקה הראשונה של אמירייטס נחשבת מהמפוארות בשמיים בזכות סוויטות הגיימיינג'ר של בואינג 777-300ER, והסוויטות הפרטיות של A380 שעברו לאחרונה שיפוצים מרעננים, שכוללים דלתות רחבות וגבוהות יותר, ופרטיות ונוחות רבים יותר. במטוסי A380 של אמירייטס מציעים גם ספא ומקלחת בטיסה. הטרקלין והבר Onboard ופינוקים אחרים מעלים את חווית הטיסה לרמה חדשה.

גם במחלקת התיירים של A380  הונהגו לאחרונה חידושים. אמירייטס החליפה את מושבי האקונומי במושבים ארגונומיים עם משענות ראש ולוחות צד גמישים הניתנים להתאמה אישית, מעוצבים עם גימור עץ יוקרתי, ועם מסך אישי בגודל 13.3 המציע יותר מ -4,500 ערוצים.

The Business Traveller Middle East awards מוקדשים לנסיעות עסקים, ומכסים את כל היבטי התעשייה מחברות תעופה, שדות תעופה, מלונות ותוכניות נאמנות. חברות התעופה נשפטות על ידי צוות מומחים לטיולים, לצד צוות המערכת של המגזין, בנוסף למשוב מהקוראים.

דילוג לתוכן