חברת התעופה איזיג'ט מודיעה על הארכת מדיניות הגמישה שלה לתקופת הקורונה, וממשיכה במדיניות השינויים הפטורים מעמלות גם בשנת 2022. המשמעות היא שאם יוטל איסור טיסה או תקנה שתחייב בידוד במלון, הלקוחות יוכלו לקבל החזר כספי או שובר שווה ערך או לשנות את טיסתם ללא תשלום, גם אם הטיסה עצמה תתבצע.

כבר מתחילת המגפה, הציגה איזי ג'ט מדיניות נדיבה וגמישה לסייע ללקוחותיה בסביבה של הגבלות המשתנות לעיתים תכופות. מדיניות זו כוללת שינוי טיסה עד שעתיים לפני ההמראה – ללא תשלום. בעוד שחברות תעופה אחרות כבר החלו לחייב מחדש עבור שינויים.

עד ה-31 במרץ 2022, יכולים לקוחות איזי ג'ט לבצע שינויים בטיסותיהם ללא עמלת שינוי, עד שעתיים לפני ההמראה ללא הגבלת תאריכים או יעד. לקוחות עם הזמנות חדשות וקיימות יכולים לעבור לכל טיסה שמוצעת למכירה עד סוף ספטמבר 2022, ולכל יעד אחר ברשת התעופה של איזי ג'ט המשתרעת על פני 35 מדינות ברחבי אירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון.

משמעות המדיניות הגמישה היא, שאם ישנן הגבלות נסיעה מסוימות המשפיעות על מדינת היעד, הלקוחות יכולים בקלות לשנות את מסלול הטיול שלהם לכל מדינה אחרת שאיזי ג'ט טסה אליה.

סופי דקרס, המנהלת המסחרית הראשית של איזי ג'ט, אמרה: "אנו יודעים שגמישות ממשיכה להיות חיונית עבור הלקוחות שלנו, לכן הרחבנו את מעטפת ההגנה מפני שינויים, כדי לסייע ללקוחות להזמין טיסות בראש שקט מבלי לדאוג שבעקבות הגבלות הקורונה הם יאלצו לשאת בהוצאות אם טיסתם תהיה מושפעת מכך. עם היצע טיסות רב יותר, הזמין כעת למגוון היעדים ללא תחרות שמציעה איזי ג'ט ברשת האירופית שלה, ללקוחות יש מגוון רב יותר וגמישות רבה יותר אם יאלצו לבצע שינויים כתוצאה מהמצב".

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן