פארק אריאל שרון מציע סדרת מופעי קיץ לילדים בימי שישי. הפעילות תתקיים באוויר הפתוח במתחם "חוות שלם" שבפארק, שנמצא במרכז הארץ במתחם שפעם נקרא "מזבלת חיריה". "מועדון הדוב הירוק" המוכר כאלטרנטיבת בילוי למשפחות שפעל בנמל יפו, ייפתח מחדש בפארק אריאל שרון, ומתכוון להיות הסנונית המבשרת את פתיחת עולם התרבות לילדים לאחר שנת הקורונה.

המופעים יתקיימו באוויר הפתוח ב"חוות שלם" תוך הקפדה על תנאי הבטיחות ותקנות משטרת ישראל לטובת שמירת על ביטחונם ובריאותם של המשתתפים.

במופעים השונים ישתתפו טובי היוצרים ביניהם: התזמורת הקאמרית יעלו במתחם הפארק את העיבוד המרהיב שלהם ל "איה פלוטו" . יהונתן גפן עם המופע "איך שיר נולד", ועוד. אמנים והרכבים נוספים: עלמה זהר, ענן על מקל, תנינים על הראש, אינדי-ילד ועוד רבים וטובים המסמנים את חזרתו של עולם תרבות הילדים לקדמת הבמה.

דן ליכטמן מנכ"ל פארק אריאל שרון:  "הפארק הפך לאבן שואבת לשוחרי טבע ותרבות, החיבור בין מוסיקה לטבע יוצר אוירה ייחודית ומאפשר למשפחות להנות ממופעים אטרקטיבים. אנחנו שמחים לארח את מיטב היוצרים והאמנים בישראל  בפארק ומציעים לקהל ההורים והילדים בילוי קבוע בימי שישי של חודשי הקיץ"

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן