בחריין מודיעה היום על הקלה בתהליך קבלת ויזת כניסה למדינה. זאת לקראת פתיחת קו התעופה הישיר של חברת התעופה הלאומית של בחריין, גולף אייר GULF AIR, ב- 4 לאוקטובר.

אחד הקשיים שעיכבו הנפקת הוויזה לכניסת ישראלים לבחריין היתה הדרישה להציג תדפיס תנועות בחשבון בנק משלושת החודשים שקדמו לנסיעה. דרישה זו נבעה מדרישה מקבילה של ישראל לתושבי בחריין הרוצים להיכנס לישראל. עתה הודיעה ממשלת בחריין על הסרת דרישה זו בתקווה להקל על כניסת ישראלים למדינה ובצפייה לעליה בביקוש לטיסות לבחריין בזמן הקרוב.

עלות הנפקת הוויזה 9 דינר (בערך 80 שקלים). ישראלים יכולים להגיש בקשה לאשרה אלקטרונית בקישור  https://www.evisa.gov.bh/ ותוך 24 שעות היא תשלח למייל המזמין.

גולף אייר תפעיל שתי טיסות שבועיות בימים שני וחמישי. מחיר כרטיס טיסה החל מ- 299 דולר כולל כבודה ארוחה ושירות מלא בשתי המחלקות עסקים ותיירים. משך הטיסה כשעתיים וחצי.

בחריין מדינה ירוקה, מחוסנים ומחלימים אינם נדרשים בבידוד ביעד וגם לא בחזרה לישראל.

בחריין מדינה קטנה השוכנת במפרץ הפרסי ואחת מהמדינות המודרניות ביותר בעולם הערבי, ייחודה הוא השילוב בין מדינה מודרנית לצד היסטוריה עשירה. בחריין נחשבת "פנינת המפרץ" בזכות יופייה והאיים המלאכותיים שלה. במנאמה שוכן בית הכנסת העתיק ביותר במפרץ הפרסי. הקהילה היהודית הקטנה של בחריין משגשגת, ואחת מבנות הקהילה היהודית שימשה שגרירת בחריין לארה"ב. האתר המפורסם ביותר בעיר הוא שני מגדלי התאומים המתנשאים לגובה של 240 מטר כל אחד ומחוברים זה לזה באמצעות שלוש טורבינות רוח ענקיות. 5 מיליון תיירים פוקדים אותה כל שנה. עיר הבירה מנאמה נחשבת עיר מערבית לכל דבר מציעה מבחר של מלונות חדישים ומפוארים שרובם בסגנון של ריזורטים, חיי לילה, אזורי קניות, קולינרייה בינלאומית, מסלול למרוצי פורמולה 1, מוזיאונים ותרבות ענפה.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן