חברת התעופה אייר סיישל חוזרת לפעול גם בישראל החל מה 23/03/21. בשלב ראשון תפעיל שתי טיסות שבועיות בין נתב"ג לנמל התעופה במאהה, ובקרוב יוסיפו טיסה שבועית נוספת. הטיסות יופעלו במטוס האיירבוס A320neo. זמן הטיסה הוא 6:20 שעות. מכירת הכרטיסים כבר החלה באתר האינטרנט  www.airseychelles.com ובאמצעות סוכני הנסיעות.

סיישל האי מדינה ירוקה הנמצאת במקום השני אחרי ישראל בחיסון אוכלוסייתה. עד סוף מרץ צפויים לחסן כ70% מהאוכלוסייה המקומית. ישראלים שחוסנו בשתי מנות החיסון רשאים להיכנס לסיישל לאחר שבועיים מיום המנה השניה. בנוסף לתעודת מתחסן, עליהם להציג עם ההגעה גם בדיקת PCR שלילית פחות מ- 72 שעות לפני הנסיעה. הם יורשו לתנועה חופשית במהלך שהותם. ילדים חייבים רק להציג בדיקת PCR שלילית.

צ'רלס ג'ונסון, סמנכ"ל השיווק של אייר סיישל, אמר: "לאחר חודשיים של היעדרות מנתיב תל אביב-סיישל, אנו שמחים לחזור לטיסות המסחריות שלנו. הודות לבידוד הגיאוגרפי של המדינה, יעד גן העדן שלנו בטוח לתיירים שרוצים להתרחק מהלחץ וליהנות מחופשת חוף מרגיעה. סיישל נקטה בצעדים רבים כדי לשמור על אזרחיה ומבקריה במהלך המגפה הזו. אנו מצפים לקבל את האורחים הישראלים שלנו בחזרה לאיים המדהימים שלנו. "

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן