במסגרת הפעילות להוזלת מחירי הנופש בישראל, מעלה היום משרד התיירות קמפיין בכותרת "עוד לא אבדה חופשתנו", עם הצעות לאירוח באלפי חדרי לינה ברחבי הארץ, לפי מדרגות מחירים אטרקטיביים, לכל אורך חודש אוגוסט במחירים של 500, 750 ו-1000 שקלים לזוג ללילה.

כמדי קיץ נהנים המלונות וחדרי האירוח התיירותיים מביקוש שיא, והשנה הביקוש אף גובר כתוצאה מהעדפת ישראלים רבים להישאר לנפוש בארץ בעקבות מגפת הקורונה. עקב כך, משרד התיירות מקדם אפשרויות חופשה בישראל במחיר השווה לכל נפש, במגוון תיירותי רב, ובכל חלקי הארץ. זאת מבלי לפגוע בתחרותיות בענף המלונאות בישראל. הקמפיין מציג קרוב ל-100 מתקני אירוח תיירותיים, בהם 11 חדרים ומעלה, המציעים חדרי אירוח בשלוש קבוצות מחיר כאמור לעיל.

אתר האינטרנט של משרד התיירות מפנה את הציבור לאתרי המכר של מקומות הלינה שיבחרו. מתקני האירוח, שמוצגים באתר, עומדים בתנאים שהציב המשרד למלונאים המשתתפים בקמפיין: אין התניה של מספר לילות מינימלי, והמחירים המובטחים זהים למחירים שנמצאים במערכת ההזמנות של מקום הלינה. משתתף שלא יעמוד בתנאים, יוסר מהקמפיין.

שר התיירות, יואל רזבוזוב, אומר: "מעבר למלחמה החשובה ביוקר המחייה, אותה אני מוביל כשר בממשלה, חשוב לי שידעו עד כמה המדינה שלנו מדהימה ומלאה במקומות שכדאי לבקר ולנפוש בהם – במיוחד בחודש אוגוסט כשהילדים לא במסגרות. חופשה בישראל היא לא לעשירים בלבד, ולכן אנחנו יוצאים בקמפיין שמוכיח את זה".

מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי: "משרד התיירות פועל להנגיש לציבור הישראלי חופשות זולות בארץ ולעידוד תיירות העממית בחודש הקרוב. אני מקווה שהקמפיין, שיוצר תחרות, ישפיע על המחירים גם במלונות שאינם משתתפים הפעם בקמפיין. אנחנו מזמינים את הציבור הישראלי לנפוש ולטייל בישראל במגוון האתרים האטרקטיביים שיש לה להציע, ובמחירים סבירים".

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן