הכנס השנתי של התאחדות משרדי הנסיעות יתקיים השנה במרוקו בין התאריכים 5-8 בדצמבר. הכנס השנתי נחשב זה עשרות שנים לאירוע המקצועי והמפגש המרכזי של ענף הנסיעות של ישראל. גם בכנס הקרוב צפויים להשתתף מאות בעלים ומנהלי משרדי נסיעות וסוכנים, בכירי חברות התעופה, שותפים עסקיים ואסטרטגים של ענף הנסיעות.

בשנה זו ייערך הכנס בשיתוף עם הארגון הלאומי של משרד התיירות המרוקאי (ONMT) בסיסמא "תיירות עושה שלום" ויוקדש גם לחיזוק ההדדיות וקשרי התיירות של מרוקו וישראל. במסגרת זו יקיים ONMT בערב הפתיחה אירוע גאלה לבאי הכנס.

על פי נתוני ההתאחדות, הביקושים לכנס בשיא ובמהלך השבוע תיסגר ההרשמה. עד כה נרשמו יותר מ250 חברי התאחדות משרדי הנסיעות. השתתפות הישראלים מוגבלת ל280 איש, בגלל קיבולת המטוס שהעמידה חברת התעופה רויאל אייר מארוק (Royal Air Maroc) לטובת הכנס. בנוסף, גם מהצד המרוקאי ישתתפו תיירנים בנציגות נכבדה.

מנהל התפעול של הכנס, יוסי מסלם, בנה עם צוותו תוכנית שמשלבת הרצאות רלוונטיות לזמננו ולענף, מפגשי B2B מקצועיים, פאנל מקצועי בהשתתפות בכירים בענף התעופה והתיירות. אחד משיאי הכנס צפוי להיות בפאנל בנושא "מלחמה ושלום – תיירות ותעופה ישראליים בראי האתגרים העולמיים", שבו ישתתפו על במה אחת מנכ"לי 3 חברות התעופה הישראליות: דינה בן טל מאל על, אורי סירקיס מישראייר, וגדי טפר מארקיע.

בכנס תשולב תערוכה מקצועית של גופים הקשורים בתיירות, וביניהם גם גופי תיירות ישראלים. יוקרתו וחשיבותו של הכנס, יחד עם ההנאה וההזדמנות לפגוש את חברי הענף, להעשיר ולטייל, מהווים מוקד משיכה והתעניינות רבה. בנוסף, מתוכננים גם סיורים מרתקים במרקש ובקזבלנקה ושלשה ערבי גאלה חגיגיים, של אל על, של משרד התיירות המרוקני, ושל התאחדות משרדי הנסיעות בישראל.

הטיסות לכנס יבוצעו על ידי חברת התעופה המרוקאית, רויאל אייר מארוק, אשר תפעיל טיסות מיוחדות עבור הסוכנים, ואף תחרוג ממסלולה ותטוס בטיסת ההלוך על קו תל אביב מרקש. משתתפי הכנס יתארחו במרקש במלון SAVOY GRAND HOTEL.

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן