"המדינה צריכה לספק רשת ביטחון לעסקים שנפגעים מההחלטה על סגירת ענף התיירות. לכל החלטה כזו צריך להיות תג מחיר קבוע". כך פסקה חה"כ קרן ברק, ראש השדולה למען בתיירות, בדיון בכנסת בנושא "היערכות כלכלית מקדימה למזעור הנזקים כתוצאה מהזן החדש אומיקרון".

בדיון השתתפה גם מנכ"לית התאחדות סוכני הנסיעות, טלי לאופר שאמרה: "מה ההבדל בין תייר נכנס מחוסן שעשה את כל הבדיקות לבין אזרח ישראלי שיושב יומיים בבידוד ויוצא החוצה? זו פשוט אפליה! לא לוקחים בחשבון את ההרס הכלכלי, הנזק למשפחות הנוסעות, סגירת ענף התיירות. אני פונה אליכם כשדולה – אתם יכולים לנסות ולהביא קו מחשבתי במטרה שלא יהיה כל כך קל לסגור את השמיים ללא צידוק אפידמיולוגי, בדיוק כמו שלא סוגרים את שאר המדינה. כל מה שנוגע לחוזה בין המדינה לאזרחיה ולעסקים לוקה בחסר – כשהמדינה לוקחת לאנשים את היכולת להתפרנס היא צריכה לפצות. החוזה הזה לא מתקיים. אנחנו הולכים להיות בארוע הזה עוד זמן רב. צריכה להיות תכנית סדורה למתווה סיוע בכל פעם שסוגרים. לא ייתכן שהאזרחים והעסקים יצטרכו לספוג את העלויות הללו מכיסם."

בנוסף, טלי לאופר השתתפה גם בדיון של ועדת העבודה של הכנסת, בראשות ח"כ עידית סלמן, בנושא צו בריאות העם- בידוד בית לשבים מחו"ל.

לאחר הישיבות בכנסת הכריזה טלי לאופר: "גם בשבוע הבא נמשיך לפקוד כל ועדה ולהפוך כל אבן על מנת שקולנו יניע את נבחרי הציבור להביא את הממשלה לפעולות הנדרשות עבורנו".

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן