בכנס השנתי של לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל שיערך השבוע, יוצגו יוזמות של השוק הפרטי שהתייאש מלהמתין לפעולות הממשלה.

ענף התיירות הנכנסת ישוב אחרון לפעילות. בלשכה אומרים שהאחריות מחייבת את הממשלה לדאוג לשימור ושיקום מארגני התיירות לישראל, שיהיו חשובים בהצלת הכלכלה לאחר שהמשק ישוב לפעילות.

לקראת הכנס כותב היום מנכ"ל הלשכה, יוסי פתאל: "חוסר המעש וההערכות של הממשלה ליום שבו ניתן יהיה לישראלים מחוסנים לצאת לחו"ל ולתיירים מחוסנים להיכנס לישראל, גורם לאובדן התקווה שהמשבר אי פעם ייגמר. אובדן התקווה מצטרף לאמון הרעוע שיש לענף התיירות בטיפול הממשלתי בו. אין שום סיבה לא להיערך לקראת המועד שבו יוחלט לחדש את תנועת התיירות מישראל ואליה. כבר גובשו מתווים מוסכמים על דעת אנשי המקצוע במשרד הבריאות ומשרד התיירות, ומאז חודש אוגוסט, שבו הכריזו בכנסת על המתווים לניהול התיירות בישראל, אבדו עקבות מקבלי ההחלטות. תיירים מחוסנים אינם מהווים סיכון בריאותי לאוכלוסיית ישראל, ובמיוחד כאשר תנועתם בארץ תהיה בקפסולות מפוקחות ונפרדות".

בכנס השנתי של הלשכה, שייערך בזום ביום שלישי,2.2.21, ישתתפו גם ראשי ערים שיקראו לממשלה להיערך ולפעול על מנת להציל את הכלכלה בערים התלויות למחייתן בתנועת תיירות נכנסת. באם הממשלה לא תשנה דיסקט ותחליף את החלטותיה הקבועות ממדיניות של "למה לא", למדיניות של "איך כן", יש סכנה גדולה לכ- 50,000 משרות של חברי הלשכה. "פחד ומניעה בלבד, אינם יכולים להיות הבסיס לכל פעולות הממשלה בתחום התיירות היוצאת והנכנסת" קובעים ראשי הלשכה.

תוכנית הכנס:

כניסה לכנס בלינק:

https://israeltravel-co-il.zoom.us/meeting/register/tZ0lc-GvpjwiG9dTnbOKUS3Fe6eMKmo053SR?fbclid=IwAR3TUaD3nEXj4NVVwReH6bU-yeZP6_kaqDCZ76gOgC7CEXxum8VXHyuVNiU

 

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן