בתחרות פרסי בחירת הקוראים של מגזין התיירות Condé Nast Traveler. נבחרו טוקיו, אוסקה וקיוטו בשלושת המקומות הראשונים בקטגורית 'הערים הגדולות הטובות ביותר'.

800,000 מקוראי המגזים היוקרתי דרגו את חוויות הטיולים שלהם ברחבי העולם, ובחרו את המקומות בהם הכי השתוקקו לבקר כאשר לא התאפשר לנסוע, ואלה אליהם יחזרו ראשונים ברגע שיוכלו.

טוקיו זכתה במקום הראשון עם הערבוב האנרגטי של מודרניות בוהקת והבזקי צבעים מסורתיים. המטרופולין של טוקיו לוקח מבקרים למסע תרבותי מהעבר הסמוראי של המדינה ועד לעתיד ההיי-טקי.

אוסקה, שהינה העיר השלישית בגודלה ביפן, ידועה בקרב חובבי הגורמה כאחד המקומות עם אוכל הרחוב הטוב ביותר, כמו כדורי טאקויאקי או אוקונומיאקי. גם ביקור באולפני יוניברסל יפן הממוקמים בעיר פופולארי מאוד, במיוחד לאחר פתיחת מתחם Super Nintendo World.

קיוטו זכתה במקום השלישי עם ההיסטוריה והתרבות שלה. מבקרים יכולים לסייר באזור אראשיאמה או באחד המקדשים המקומיים כדי לנסות ולתפוס את המהות החמקמקה של קיוטו. נקודות משיכה מוכרות אחרות הן טירת ניג'ו, ביתן הזהב, ומקדש קיומיזו.

בנוסף, בשל תרבותה העשירה, המטבח המסורתי המוכר על ידי אונסק"ו, תשתיות מודרניות וטבע מרהיב, יפן זכתה במקום השלישי בין מדינות העולם!

הרכבת היפנית Seven Stars Train של JR קיושו זכתה במקום הראשון כרכבת הפאר הטובה בעולם!

Photo credit: ©TCVB

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן