שרון כהן, בעל השליטה בחברת התיירות קאווה גרופ, מודיע היום על הסכם בלעדי שנחתם עם ג'יי פי מורגן, הבנק הפרטי הגדול בעולם.

קאווה גרופ היא חברה ספרדית-ישראלית בתחום האירוח, בבעלות שרון כהן. החברה מספקת שירות יוקרתי לישראלים הנוסעים בעולם, ולמנויי החברה המגיעים לישראל מכל העולם. במסגרת השירות ניתנים גם תיעדוף בהזמנת מקומות למסעדות מובילות, כניסה לאירועים כמו פסטיבלי סרטים ושבועות אופנה, הטבות ושדרוגים בבתי מלון וחברות תעופה, כניסה לטרקליני אח"מים פרטיים בעולם, שירותי תמיכה אישיים 24 שעות ביממה, והפקת אירועים מורכבים.

השירות היוקרתי של קאווה גרופ ניתן לחברי מועדוני הלקוחות 'פלטינום' של בנק הפועלים, כרטיסי העלית של חברת מקס, לקוחות בנק רוטשילד ועוד. לקוחותיה הינם אנשי עסקים המרבים במסעות בעולם, תאגידים המניידים עובדים, סגלים דיפלומטים, משפחות עם ילדים העוברות בין מדינות, או מטיילות בחו"ל או מגיעות לישראל, מועדוני ספורט, שוחרי תרבות, חובבי פנאי ומובילי דעת קהל.

ההסכם עם ג'יי פי מורגן מתבסס על הסכמי בלעדיות של קאווה עם חברות לוגיסטיקה, יוקרה ופנאי באירופה, שיעמדו לרשות הלקוחות החדשים. העסקה נחתמה עם נציגות החברה באירופה שיושבת במילאנו, איטליה. במסגרת ההסכם תספק חברת קאווה גרופ שירותי קונסיירז להנהלת הבנק הבכירה וללקוחות הפרטיים של הבנק.

שרון כהן אומר: "לאחר תקופה ארוכה של פיתוח תשתיות ייעודיות ומשא ומתן ארוך הבשילו התנאים ובימים אלה אנו מקימים מועדון לקוחות ייחודי ואקסלוסיבי עבור ג'יי פי מורגן. גייסנו צוות ייעודי מקומי לטובת העניין, שיישב במילאנו ויחל פעילותו מול הלקוח החדש ב-1 באפריל. הצוות יעמוד לרשות הבנק 24 שעות ביממה בענייני פנאי, שגרה וחירום ויציע שירותים והטבות יוקרתיות. הרכש החדש של החברה בדמותו של הבנק הפרטי הגדול בעולם עשוי לייצר ערך מוסף ומהותי גם ללקוחות בישראל בשל העומק והגיוון שבפעילות."

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן