קבוצת לופטהנזה מרחיבה את פעילותה בנתב"ג, ומציגה לוח טיסות מעודכן עד ל- 10 באפריל 2021. לופטהנזה תפעיל טיסה יומית לפרנקפורט ותחדש את הקו למינכן בו תפעיל שלוש טיסות שבועיות. SWISS תפעיל השבוע שתי טיסות לציריך, ובשבוע הבא רק טיסה אחת.

בנוסף מציעות חברות התעופה של קבוצת לופטהנזה מחירים מיוחדים ליעדים במרכז ודרום אמריקה. ההזמנות למרכז אמריקה ניתנות לשילוב עם יונייטד ואייר קנדה, שותפותיה של הקבוצה. המחירים תקפים להזמנות עד ה-30 באפריל ולהמראות החל מה-1 באפריל ועד ה-30 בספטמבר. כל המחירים ניתנים לשינוי ללא תשלום דמי שינוי, בהתאם למדיניות הגמישה של קבוצת לופטהנזה. במקרה של שינוי מסלול, יש להוסיף את הפרש המחיר והמיסים.

עופר קיש, מנכ"ל קבוצת לופטהנזה בישראל, אומר: "בעקבות הסרת המגבלות אשר הוטלו על ידי ממשלת ישראל, הקבוצה מרחיבה בימים אלה את פעילותה בארץ, ואף תוסיף בעונת הקיץ מגוון רחב של טיסות מנמלי הבית שלה באירופה ליעדי נופש חדשים ברחבי העולם. מדינות מרכז ודרום אמריקה מאפשרות כניסת תיירים ישראלים וראינו תנועה ערה ליעדים כמו קנקון וקוסטה ריקה אפילו כאשר הפעלנו מספר מצומצם של טיסות בתקופת הסגר על נתב"ג. עכשיו, משהוסרו המגבלות על התנועה בנתב"ג, נוכל לחזור ולהוסיף טיסות וכך לענות על הביקוש הרב, במחירים אטרקטיביים במיוחד, הן לתיירים והן ללקוחות עסקיים".

 

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן