חברת התעופה לופטהנזה משפרת עוד את מחלקת העסקים במטוסיה. במחלקה החדשה המושבים מרווחים יותר ממחלקת העסקים הרגילה. כל מושב יכול להפוך בקלות ובמהירות למיטה באורך שני מטר.לכל נוסעי מחלקת העסקים תהיה מעתה גישה ישירה למעבר. זאת משום שפריסת המושבים החדשה היא 1-2-1 לעומת פריסה של 2-2-2 כמקובל. בנוסף, במחלקה החדשה יש מקום איחסון גדול יותר מהמקובל.

בשלב זה הותקנה מחלקת העסקים הזו רק על מטוס אחד מדגם ה-A350-900 ששמו "מינכן", וכעת הוא פועל רק בקוים בין מינכן למונטריאול, טורונטו וונקובר. המטוס הספציפי הזה הוחזר מחברת התעופה הפיליפינית PAL, והעיצוב הפנימי שלו עבר שיפוצים לקראת הפעלתו מחדש ע"י לופטהנזה.

התוכנית המקורית של לופטהנזה היתה להשיק את מחלקת העסקים המשופרת על מטוסי ה-B777-9 החדשים שהזמינה. אבל אספקתם נדחתה ל2025 בגלל הקורונה, ולכן הציבו את המושבים החדשים במטוס המדובר. בקרוב תבצע לופטהנזה הסבות דומות גם במטוסים אחרים.

מנכ"ל לופטהנזה, קרסטן ספור, הכריז: "המטוס הזה מייצג את תחילתה של אחת מהמודרניזציות הגדולות של המוצרים בהיסטוריה של לופטהנזה. בשנת 2023 תציג החברה עוד מוצרים חדשים בכל ארבע המחלקות: אקונומי, פרימיום אקונומי, עסקים ומחלקה ראשונה, שזה משהו שאין שני לו בשוק".

(הצילום באדיבות מגזין ביזנס טרוול)

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן