לאור הביקוש הגדול בקרב הלקוחות לטיסות בקיץ ובחגים, אל על מחזירה לצי המטוסים חלק ממטוסי ה-777 לשירות החברה. בחודשים האחרונים השמישה החברה את המטוסים והם עברו את כל הבדיקות וההתאמות על מנת להשיבם לפעילות.

החזרת המטוסים תאפשר להרחיב את לוח הטיסות בעונה החמה ואף לבחון יעדים נוספים. המטוסים ייכנסו לשירות החל מהיום למגוון יעדים ויתגברו במהלך חודש אוגוסט את לוח הטיסות ליעדים כמו בנגקוק, פוקט, אתונה ודובאי.

במטוסי ה-777 ישנם 279 מושבים בשתי מחלקות: תיירים ועסקים. מחלקת העסקים גדולה ומרווחת, עם 41 מושבי עסקים. השירות במחלקת העסקים נועד לספק חווית טיסה נעימה ויחס אישי באווירה יוקרתית. כחלק מהשירות בטיסות ליעדים ארוכי טווח, יוענקו ללקוחות ערכת נוחות יוקרתית מבית לוקסיטן, ארוחות מגוונות לבחירת הלקוחות של שף אל על, שחף שבתאי, תפריט יינות מגוון ועוד. ללקוחות בלי מכשיר אישי, יוצע אייפד לצפייה בתכנים בצירוף אוזניות.

על מנת להנעים את חוויית הטיסה, יוצע לנוסעים: *מגוון תכנים רחב ותוכניות מגוונות של מוזיקה, שיעורים והרצאות המותאמים גם לציבור הלקוחות שומרי המצוות*, באמצעות חיבור המכשיר האישי לסטרימר באמצעות סריקת קוד QR שמופיע במגזין האטמוספירה במטוס, או באמצעות גישה ישירה לכתובת wow.elal.co.il. זאת, בנוסף לאפשרות צפייה בתכנים  הקיימים במערכת הבידור המותקנת במטוס, אשר מתוכננים לעבור ריענון במהלך תחילת החורף הבעל"ט.

ירום ודיש, סמנכ"ל מסחר באל על, אומר: "חזרתם של מטוסי ה- 777 היא בשורה של ממש, והיא תאפשר לנו להציע ללקוחות שלנו טיסות נוספות ליעדים מגוונים בנוחות ובטיחות".

צילום: עידו וכטל

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן