חברת התעופה אל על ממשיכה להתרחב. היום הכריזה החברה על קוים חדשים באביב הבא. קו ישיר לדבלין, בירת אירלנד, וקו לדיסלדורף בגרמניה.

הקו לדבלין יחנך ב26 למאי, והוא יופעל בשלוש טיסות שבועיות, בימים ראשון שלישי וחמישי. בדבלין יש מרכז עולמי של חברות הייטק, וישראלים רבים נוסעים לשם לצורך עבודתם. מעתה יוכלו לטוס ישירות בלי חניות ביניים.

הקו לדיסלדורף יחנך 4 ימים אחריו, ויפעל בימים שני רביעי ושישי. דיסלדורף היא יעד חשוב לאנשי עסקים ישראלים ולתעשיינים, כי נערכים בה כנסים בינלאומיים ותערוכות מקצועיות המושכים אנשי עסקים מכל העולם. אל על כבר טסה ל3 ערים אחרות בגרמניה, והקו החדש יגדיל את מספר השבועיות לגרמניה ל36.

מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל אל על, אומר: "אנו פועלים להמשיך ולהרחיב את רשת הנתיבים של החברה. על מנת לתת מענה הולם לדרישות המתפתחות של לקוחותינו העסקיים וכן עבור תנועת התיירות הישראלית היוצאת, ובמקביל לחזק את התיירות הזרה לישראל,  נציע החל מקיץ 2020 טיסות ישירות סדירות לדבלין ולדיסלדורף. אנו מאמינים כי פתיחת הקווים החדשים תגדיל את הקשרים העסקיים וכניסות התיירים לישראל ותחזק הקשרים המדיניים בין המדינות."

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן