חברת התעופה אל על הצטרפה לתכנית ®TSA PreCheck המאפשרת לאזרחי ארה"ב לעבור בידוק ביטחוני מזורז בלמעלה מ-200 שדות תעופה בארה"ב. לאחר ביצוע הצ'ק-אין יוכלו חברי התכנית לעבור את הבדיקות הביטחוניות בקלות ובמהירות.

לקוחות שיאושרו לתוכנית על ידי ה-TSA, יקבלו מספר נוסע (KTN) אותו יש להזין בעת ביצוע הזמנה חדשה, עדכון הזמנה קיימת או במעמד הצ'ק אין. לאחר הזנת מספר הנוסע בהזמנה יופיע הכיתוב TSA PreCheck® על כרטיסי העלייה למטוס.

תכנית TSA PreCheck® מאפשרת לנוסעים לעבור את הבדיקה הביטחונית בקלות ובמהירות: ללא צורך להסיר נעליים, חגורות ומעילים קלים. בנוסף, מכשירים אלקטרוניים ונוזלים יוכלו להישאר בתיק האישי. מתנאים אלה יולו ליהנות גם ילדים עד גיל 12 בליווי מבוגרים החברים בתוכנית.

שירות חדש זה יביא לשיפור השירות ללקוחות וחווית הטיסה באל על. נוסעי אל על המגיעים לשדה התעופה יעברו צ'ק-אין ובידוק רגיל של אל על. לאחר ביצוע הצ'ק-אין, TSA PreCheck® יאפשר להם לעבור דרך נקודות הבידוק הביטחוניות של נמל התעופה בצורה קלה, מהירה ויעילה יותר. TSA Pre-Check זמין בכל יעדי אל על בארה"ב – ניו יורק, מיאמי, לוס אנג'לס (בכפוף לשעות ותנאי ה-TSA).

אביגל שורק, מנכ"ל אל על, אומר: "אל על פועלת באופן רציף על מנת לשפר את חווית הלקוח ולהתאימה לתקופה. אנו שמחים להציע לנוסעים שלנו את האפשרות לעבור במהרה את הבידוק הביטחוני האמריקאי בשדות תעופה בארה"ב".

הרשמה לתוכנית באתר  https://www.tsa.gov/precheck

חשוב להבהיר כי TSA היא הרשות הבלעדית המאשרת נוסעים לתכניתTSA PreCheck® . חברת אל על אינה אחראית לאשר ו/או לקבל נוסעים לתוכנית ו/או לעשות בה שימוש.

 

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן