בחופש הגדול משפחות רבות יוצאות לנסיעות ארוכות עם הילדים. אין הורה שלא מכיר את השאלה שחוזרת שוב ושוב "נו, מתי מגיעים?". עלינו להעסיק את הילדים כדי להעביר את הזמן.

ב"מהותי"-מקבוצת אריסון חשבו על זה  ופיתחו את 'זמן משפחתי', אפליקציית אונליין חינמית וקלה לתפעול, עם 5 משחקים משפחתיים מגבשים וקלילים שאפשר ליהנות בכל שעה ולהעביר את זמן הנסיעה בכייף ובנעימים. מתחברים לאפליקציה 'זמן משפחתי', משחקים יחד, צוחקים ונהנים ותוך כדי לומדים להכיר את עצמנו וגם את בני המשפחה האחרים.

המשחקים שונים: המשחק "שאלה בהפתעה" יפתיע אתכם עם שאלת התבוננות שגם תעניק לכם נקודה, משחק "ההעדפות" ייתן לכם הצצה לדמיון והשוני בין בני המשפחה, "מי במרכז" ייבחן כמה אתם מכירים אחד את השני, "הדיג'י" יקפיץ לכם שירים לפי האסוציאציות שלכם והמשחק "מתאים" יסב את תשומת ליבכם למה שחיובי וחביב במשפחה.

לכניסה לאפליקציה  – https://www.mahuti.co.il/apps/road/

מרכז מהותי מקבוצת אריסון, הוא מרכז פעילויות לילדים ולמבוגרים ללא מטרות רווח. מטרתנו היא לעורר השראה ולתת כלים ראשוניים לתהליכי התפתחות ומודעות. המרכז מציע מסלולים למגוון קהלים בכל הגילאים. באתר  ובעמוד הפייסבוק של מהותי, תוכלו למצוא פעילויות ותוכן מעורר השראה להורים, אנשי חינוך, צוותים ארגוניים ועוד.

 

 

דילוג לתוכן