לקראת הקיץ מזמין צוות פארק המעיינות את המבקרים ליהנות מחוויה ייחודית המתאימה לזוגות, משפחות וילדים: סיורי ליל ירח מלא וסיורי זריחה רכובים בהנהיגה עצמית אל מול הרי הגלבוע והגלעד.

בעמק המעיינות עשרות מעיינות טבעיים בטמפרטורה קבועה של 25 מעלות. שעות החשיכה ולפנות בוקר, הן שעות קסם בפארק בהן הטבע מתעורר מחדש, מזג האוויר נעים ואפשר ליהנות מנפלאותיו לאורו של הירח.

סיור ליל ירח מלא

בלילות ירח מלא בימי חמישי, 2.7.2020 ולכבוד טו באב 6.8.2020, יתקיימו סיורים מודרכים בשעות 20:00 וב-22:00 על גבי רכבי גולף בנהיגה עצמית. הסיורים עוברים נקודות תצפית שונות בפארק, וכוללים טבילה במעיינות הנעימים לאור ירח. ומעים סיפורי מקום מעניינים ומקשיבים לקולות הטבע. הסיור כולל הליכה רגלית של כ-300 מטר בתוך מים עד גובה הקרסוליים.

סיור זריחה

רגע לפני עלות השחר בימי שישי 3.7.2020 וב-7.8.2020, נפגשים בכניסה לפארק המעיינות, מקבלים רכבי גולף בנהיגה עצמית, ויוצאים לסיור מרתק בפארק המעיינות. בסיור עוברים על פני שלוש המעיינות הטבעיים הנובעים כל השנה עם מים צלולים ובטמפרטורה קבועה. הסיור כולל הליכה רגלית קסומה ב"שביל הרטוב" המתאים גם לקטנטנים. עם זריחה עולים לצפות בזריחה  מתל השלושה, בתצפית נתפנק עם תה צמחים.

לפרטים והזמנת כרטיסים: https://tic.li/8yNGMDg

 

One thought on “סיורי לילה וסיורי זריחה בפארק המעיינות”

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן