הקיץ הגיע, אבל בפסגת הר החרמון בגובה 2040, מזג האוויר נראה אמנם כמו קיץ אבל מרגיש כמו סתיו. הטמפרטורה נמוכה בכעשר מעלות לעומת הממוצע הארצי, רוחות קרירות מנשבות, ואין מושלם מזה בימי הקיץ הלוהטים. פסגת החרמון הינה אתר בילוי שמשנה את פניו בין העונות.

בכל ימי שישי יתקיימו סיורים מודרכים בחינם, שישלבו טבע, מורשת וגיאופוליטיקה. הסיור מתחיל במפלס העליון, בגובה 2040 מ', לאחר נסיעה ברכבל הקרוניות החדש, תצפית מרהיבה והסבר על הגולן, הגליל העליון, עמק החולה והרי הלבנון. בנוסף יפעל באתר מתקן מזחלות האקסטרים שיעלה את הדופק ומתקן הסקיי ריידר, שמזכיר רכבת הרים תלויה בגובה 12 מ'.

רפאל נווה, מנכ"ל אתר החרמון, אומר: "בעידן של פוסט קורונה, שמחנו לגלות כי הציבור הישראלי, שמגיע במשפחות, חברים ובודדים רוצה ומעדיף לטייל באוויר הפתוח. הסיורים המודרכים שלנו באתר בשיתוף החברה להגנת הטבע, נוחלים הצלחה מדהימה. רבים נרשמים כל סופ"ש לסיורים ונהנים מעוצמות ההר והטבע. רכבל הקורניות החדש שמונה 42 קרוניות מאפשר ליצור ריחוק פיסי ושמירה על הנחיות משרד הבריאות. אתר החרמון מתפרס על פני מאות דונם כך שאין מצב של קרבה בין המבקרים ואנו מקפידים על הנחיות התו הסגול שכוללות: ריחוק חברתי, מסיכות והיגיינה".

לפרטים:  אתר החרמון : 1599-550-560   http://www.skihermon.co.il/

 

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן