חברת השייט נורוויג'ן מכריזה על הפרק הרביעי בסדרת הדוקו "יוצאים לדרך – הסדרה" (EMBARK – The Series). הפרק הבא בסדרה יקרא ברוכים הבאים לסיפון" ((Welcome Aboard ויהיה זמין לצפייה בישראל החל מיום שישי, 10 בספטמבר בכתובת www.ncl.com/embark. באתר זה נמצאים גם שאר הפרקים בסדרה, וגם המאגר המלא של פלטפורמת התוכן 'יוצאים לדרך עם NCL' (EMBARK with NCL), הכוללת את הפרקים המלאים של הסדרה, סדרת סיפורים קצרים, וראיונות עם השותפים ואנשי הצוות.

הסדרה התיעודית בת חמשת החלקים מספקת הצצה ייחודית אל מאחורי הקלעים של חזרתה של החברה להפלגות, ועוקבת אחר ספינת נורוויג'ן ג'ייד שהייתה הספינה הראשונה בצי הספינות של החברה לקבל את פני האורחים על הסיפון לאחר 500 ימים ללא הפלגות. בפרק הרביעי בסדרה, הצופים יקבלו הצצה לרגעים המרגשים בהם צוות הסיפון התאחד לראשונה לאחר חודשים רבים, ואת התרגשותם לשוב ולעשות את מה שהם עושים הכי טוב – לספק חוויית הפלגה בלתי נשכחת לאורחיהם. הפרק יציג את ההכנות האחרונות שנעשו לפני קבלת האורחים על גבי ספינת נורוויג'ן ג'ייד שהפליגה בפעם הראשונה מנמל העגינה החדש של חברת NCL שבאתונה, יוון.

נורוויג'ן קרוז ליין חזרה לאחרונה לפעילות לאחר 500 יום של השהיית ההפלגות, בהפלגה ראשונה ב-25 ביולי,  2021 עם מסלולים שונים באורך שבעה ימים לאיים היוונים על גבי ספינת נורוויג'ן ג'ייד. ב-7 באוגוסט 2021, נורוויג'ן אנקור הייתה הספינה הראשונה לחזור להפליג מחופי ארה"ב כאשר החלה את הפלגותיה עם מסלולים באורך שבעה ימים מסיאטל ופתחה את עונת ההפלגות לאלסקה. ב-15 באוגוסט 2021 נורוויג'ן ג'ם הייתה הספינה הראשונה לחזור לפעילות מהטרמינל החדש בנמל מיאמי עם מסלולים באורך שבעה ימים לאיים הקריביים ומסלולים של ארבעה ימים לאיי הבאהמה. במהלך חודשי הסתיו, ספינות נוספות יחזרו להפליג מחדש באירופה ובצפון אמריקה.

החזרה של החברה לשגרה תהיה תוך הקפדה על יישום הנחיות פרוטוקולי הבריאות והבטיחות החדשים של תוכנית "השייט הבטוח" )'Sail Safe'( ובשותפות עם ממשלות מקומיות. החברה תמשיך לנקוט גישה קפדנית בחזרה למסלולים החדשים, תוך שיתוף פעולה הדוק עם מומחים מטעם וועדת השייט הבטוח הגלובלית לבטיחות ובריאות, אשר תעריך באופן קבוע את הפרוטוקולים של תוכנית "השייט הבטוח" ותמשיך לקבל את ההחלטות המתאימות כדי להגן על האורחים, הצוות והיעדים בהם היא עתידה לבקר.

"אנו עבדנו על זה עד הרגע האחרון, בו סוף סוף חזרנו להפליג לאחר מסע ארוך שכלל 500 ימים של עשייה וציפייה". אמר נשיא ומנכ"ל נורוויג'ן קרוז ליין, הארי סומר “כבר בתחילת המסע החלטנו לצרף אלינו לתהליך את הנוסעים שילוו אותנו בהכנות לחזרה הגדולה להפלגות. כעת, בפרק הרביעי יוכלו הצופים לחוות ולראות את הרגעים המרגשים של האיחוד המחודש של צוות הסיפון עם האורחים ואת היעדים שהתגעגענו אליהם כל כך בשנה האחרונה."

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן