נפאל מחדשת מתן ויזות לישראלים מחוסנים. זאת כדי להחיות ולחדש את תנועת התיירים גם מישראל. כידוע, בחודש מרץ 2021 סגרה נפאל את שעריה לכניסת תיירים זרים, והנהיגה חובת בידוד על חריגים שהורשו להיכנס למדינה. כעת שונות ההוראות המחמירות.

לפי ההנחיות החדשות יכולים ישראלים מחוסנים לקבל ויזה. כעת אנחנו נדרשים להראות תו ירוק ואישור על חיסונים, בתנאי שמנת החיסון האחרונה ניתנה שבועיים לפני הנחיתה בנפאל. לפני ההמראה יש להציג בדיקת קורונה שנערכה עד 72 שעות לפני הטיסה, ובהגעתנו לנמל התעופה הבינלאומי טריבהובן (KTM) בקטמנדו, נידרש לבצע גם בדיקת אנטיגן מהירה. חובת הבידוד בוטלה.

ויזה לנפאל עולה 50 דולר (או 250 שקלים) ל-30 יום, 125 דולר (או 625 שקלים) ל-90 יום. התשלום במסומן, עדיף בדולרים. לפני שמגיעים לקונסוליה של נפאל בת"א יש למלא באינרטנט בקשה בלינק זה, ולהדפיס את האישור ולהביאו לשגרירות.

מי שמבקשים להיכנס לנפאל בדרך היבשה יוכלו לקבל ויזה בתחנות הגבול, ויידרשו להציג בדיקת קורונה שלילית ולהיכנס לבידוד. בנוסף, יצטרכו להציג בכניסה למדינה הוכחה להזמנה של שבוע לפחות במלון שמאושר ע"י רשויות הבריאות של נפאל, ולמלא גם טופס יציאה מקוון בתחנות הגבול.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן