מעקה זכוכית במרפסת אחת הקומות העליונות במלון אורכידאה באילת התפוצץ, ורסיסיו הפכו אורחת במלון לנכה. האורחת תובעת פיצויים של  2.5 מיליון שקלים מהמלון ומחברת 'מנורה  ביטוח', באמצעות עו"ד ניל חברוני.

בתביעה נטען, כי התובעת ובן זוגה ישבו במרפסת חדרם שבמלון, כשלפתע נשמע פיצוץ עז, ומטר של שברי זכוכית נחתו עליהם מהמרפסת שבקומה מעליהם, תוך שהם גורמים לאישה לחבלות בכל חלקי גופה.

אל התביעה צורף סרטון וידיאו שצולם לאחר האירוע, ואשר מראה את ההרס שגרמה התפוצצות  המעקה במרפסתם של התובעת ובן זוגה. לדברי עו"ד חברוני, בדיעבד התברר כי חלק ממעקה הזכוכית נטה הצידה טרם התאונה, וזו ככל הנראה הסיבה להתנפצותו.

על פי התביעה התובעת ניסתה להמשיך בחופשתה, אך בשל החמרת כאביה היא פנתה למחרת התאונה לבית החולים 'יוספטל' באילת, שם אובחנו חבלות בכל חלקי גופה.

לאחר שקיבלה טיפול ראשוני, היא שוחררה עם המלצה להמשך מעקב רפואי בקופת החולים, נטילת משככי כאבים ומנוחה. בהמשך, הייתה נתונה התובעת למעקב אורתופדי והופנתה גם לטיפולי פיזיותרפיה ורפואה משלימה.

לדברי עו"ד חברוני, עקב התאונה נאלצה התובעת לעזוב את מקום עבודתה ונגרמו לה הפסדי השתכרות. בנוסף, היא סובלת ממגבלה בביצוע פעולות יומיומיות, ונעזרת בשירותי הסעה ומוניות בגלל מגבלות תנועה ותפקוד.

בכתב ההגנה מטעם מלון אורכידיאה נטען שהמעקה היה עשוי מזכוכית מחוסמת שמתנפצת לרסיסים קטנים, ולכן אינם יכולים לגרום לבלט דיסק ולפגיעה בכתף כפי שנאמר בתביעה. "מדובר בתובעת הסובלת מזה שנים ממיגרנות מטופלות, והנה לאחר הארוע מצאה התובעת דרך לגלגל את בעיותיה על הארוע שאולי גרם לשריטות אולם לא מעבר לכך" כותב עו"ד מארק שירין, בא כוח הנתבעת. לדבריו, האירוע נגרם עקב מחדלי התובעת, ולכן יש להשית עליה את האסם.

התביעה נדונה בימים אלה בבית משפט השלום ברחובות.

 

צילום: סיון צדוק

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן