גם השנה תשתתף הפיליפינים ביריד התיירות הבינלאומי IMTM בתל אביב. האירוע המרכזי יתקיים ב-26 וב-27 לאוקטובר, 2021 ביריד הפרונטלי (פנים מול פנים) בביתן 2 באקספו תל אביב. הביתן של הפיליפינים ביריד (ביתן 144) ישתרע על שטח של 50 מ"ר. הוקם גם אתר וירטואלי מושקע עם סרטונים, שמשתתפי היריד יכולים לצפות בו עם חומרים שיווקיים ועדכניים.

שנת 2019 היתה שנת שיא בתיירות מישראל לפיליפינים. באותה שנה ביקרו בפיליפינים 22,851 תיירים מישראל, שמבטאים גידול של 12.33 אחוז בהשוואה לשנת 2018. שנת 2020 הייתה בצל הקורונה ובמשרד התיירות של הפיליפינים (DOT) מאמצים לקליטת התיירים כשהשמים ייפתחו לארץ האיים הקסומה. לצורך כך הושקעו משאבים רבים בתשתיות התיירותיות.

טיסות ישירות לפיליפינים צפויות ברבעון האחרון של 2021. פתיחת נתיבי טיסה ישירים למנילה מעל סעודיה, ופתיחת קווי התעופה לאיחוד האמירויות יאפשרו גם טיסות קונקשן זולות ומהירות, ובכך הן פותחות פתח להגברת תנועת התיירות לפיליפינים.

הפיליפינים היא עולם קסום עם 7,641 איים, שמרביתם אינם מיושבים. בפיליפינים ישנם 21 הרי געש פעילים וקו חוף מהארוכים בעולם, עם מים צלולים בצבעי כחול-ירוק; אקלים טרופי, וגן עדן לחובבי הצלילה. שוניות אלמוגים יפהפיות ועולם תת ימי מרהיב. איים אקזוטיים עם חול לבן ודקלי קוקוס; חופים לגלישת גלים מהטובים בעולם ורצועות חוף מרהיבות באינסוף גוונים של טורקיז ותכלת. בפיליפינים מגוון עשיר של תרבויות המתבטא ביותר מ-180 שפות. תושבים מכניסי אורחים ואוהבי מוסיקה וכל זה על רקע הרי געש מרהיבים. חווית טיול בלתי נשכחת למשפחות, לקבוצות, למטיילים עצמאיים, ולתרמילאים.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן