משרד התיירות של הפיליפינים העלה אתר חדש בשפה העברית. הכתובת:  www.itsmorefuninthephilippines.co.il . באתר מידע מעניין על אתרי התיירות הקסומים בארץ האיים. התיירות לפיליפינים נפתחת אט אט לתיירות פנים, ובהמשך שנת 2021 היא צפויה להיפתח גם לתיירות חוץ.

במקביל, שרת התיירות של הפיליפינים, ברנדטה רומלו פוייאט, הכריזה בימים אלה על פתיחתו בקרוב לתיירות פנים של האי הקסום סיקיהור, דרומית לסבו, שידוע כאי המסתורין והקסם. לצורך פתיחת האי הודעה שרת התיירות כי משרדה יקצה לשם כך משאבים מיוחדים.

האי סיקיהור אפוף במסתורין וקסם והוא מזוהה עם סיפורי אגדות וקסמים. יש בו הכול: חופים לבנים עם עצי קוקוס, אתרי צלילה, מערות, מפלים, הילרים שרוקחים שיקוי מיוחד מצמחי מרפא וכאמור הרבה מסתורין. לאי אפשר להגיע בטיסת פנים ממנילה לעיר דומגטה, ומשם במעבורת לאי.

הפיליפינים היא עולם קסום עם למעלה מ-7000 איים, שמרביתם אינם מיושבים ומכוסים בג'ונגל פראי. בפיליפינים ישנם 21 הרי געש פעילים וקו חוף מהארוכים בעולם עם מים צלולים בצבעי כחול-ירוק; מפלים מהסרטים; יערות גשם; שוניות אלמוגים יפהפיות; פסטיבלים ססגוניים; אקלים טרופי וגן עדן לחובבי הצלילה.

שוניות אלמוגים יפהפיות ועולם תת ימי מרהיב עם דגים טרופיים. איים אקזוטיים עם חול לבן ודקלי קוקוס; חופים לגלישת גלים מהטובים בעולם ורצועות חוף מרהיבות באינסוף גוונים של טורקיז ותכלת. שטחים עצומים של שדות אורז, אוצרות טבע ותרבות עשירה.

בפיליפינים מגוון עשיר של תרבויות המתבטא ביותר מ-180 שפות. תושבים מכניסי אורחים ואוהבי מוסיקה וכל זה על רקע הרי געש מרהיבים. חווית טיול בלתי נשכחת למשפחות, לקבוצות, לירח דבש ולתרמילאים.

צילומים:  Mario Troiani ומשרד התיירות של הפיליפינים

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן