חברת התעופה הקפריסאית TUS Airways קלטה השבוע את מטוס האיירבוס A320 החמישי שלה. המטוס החדש יופעל גם בקו לתל אביב, שהוא אחד המובילים בנתיבי החברה.

זה המטוס החמישי שמצטרף לצי של TUS בתוך פחות משנה, והוא ממצב את TUS כחברת התעופה הגדולה ביותר בקפריסין. הרחבת הצי מאפשרת להגדיל את כמות הטיסות בקווים הסדירים כמו: תל אביב-לרנקה, לרנקה–פריז ומלרנקה ליעדים ביוון. בנוסף, TUS מציעה גם שירותי טיסות שכר מקפריסין ותל אביב, כדי לתמוך בהזמנות הרבות  לנסיעות פנאי ועסקים. חברת התעופה TUS מחויבת להציע לאורחיה חווית טיסה איכותית ונעימה המשקפת את הקסם הידוע של האירוח הקפריסאי.

TUS Airways מציעה הקיץ רשת קווים נרחבת הכוללת גם טיסות ישירות מתל אביב ללרנקה, פאפוס, דיסלדורף, טולוז ויעדים מגוונים ביוון, בנוסף טיסות מלרנקה לפריז, סקיאתוס, פרבזה, קפלוניה, קלמטה ועוד, טיסות החברה זמינות אצל סוכני הנסיעות או באתר: www.tusairways.com

כמחצית ממניות TUS Airways הן בבעלות החברה הישראל כנפיים גלובל. TUS זכתה  לאחרונה בפרס התיירות בקפריסין בקטגוריית "אסטרטגיה וחדשנות" על החזרה הדינמית והמוצלחת לשוק לאחר המגיפה המורכבת.

מנכ"ל TUS Airways, אחמד עלי מאנגליה, אומר: "הגעתו של המטוס החמישי שלנו מסמנת עוד אבן דרך מרגשת עבור חברת התעופה כאשר אנו ממשיכים להרחיב באופן משמעותי את פעילות הטיסות, לחזק עוד יותר את מעמדה המוביל של חברת התעופה ולהניע את צמיחת הנסיעות האוויריות מקפריסין ומאגן הים התיכון."

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן