היום בבוקר נחת בנתב"ג לראשונה המטוס החדש של חברת התעופה TUS Airways. המטוס מתוצרת איירבוס דגם 320 התקבל בנתב"ג בהסלנה של זרנוקי מים, כמקובל בנחיתות מיוחדות.

TUS תפעיל בשלב ראשון טיסות ישירות מנתב"ג ללרנקה ופאפוס במחיר של החל מ-67 יורו לכיוון (ללרנקה), וכן מנתב"ג ללפקדה וזקינטוס ביוון במחיר של החל מ-76 יורו לכיוון (ללפקדה). בהמשך מתכוננת החברה להציע גם טיסות למבחר יעדים באירופה וכן טיסות למרוקו לשארם א-שייח, ואף ליעדים רחוקים יותר כמו במזרח הרחוק ודרום אמריקה.

חברת 'טוס' מחדשת את פעילות לאחר שהיתה סגורה בתקופת הקורונה. הבסיס שלה בנמח התעופה של לרנקה בקפריסין. התוכנית העסקית של מנהלי החברה היא גמישות מירבית במתכונת היברידית, דהיינו הפעלה הן של טיסות לואו קוסט, והן טיסות לגאסי בשירות מלא, וזאת בהתאם ליעד ולמוצר.

חברת גלובל כנפיים ליסינג שבשליטת קבוצת כנפיים אחזקות הודיעה לאחרונה כי בכוונתה להשקיע בחברת התעופה הקפריסאית – אירופאית ולרכוש 49.9% ממניותיה.

בעבר הפעילה חברת 'טוס' מטוסי סילון קטנים מדגם פוקר, וכעת היא מחדשת את צי המטוסים שלה. החברה רכשה כבר 2 מטוסי איירבוס 320, שאחד מהם הגיע היום ארצה לראשונה. בנוסף, חברת 'טוס' מנהלת משא ומתן לרכוש גם מטוסי איירבוס מדגם 330. אלה מטוסי רחבי גוף בעלי יכולת טיסה למרחקים ארוכים, כמו מישראל לארה"ב או לסין.

מכירת כרטיסי טיסה החלה אצל סוכני הנסיעות ובאתר החברה: www.tusairways.com

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן