חברת התעופה יונייטד מוסיפה 25,000 טיסות באוגוסט. בכך היא מגדילה את תנועת מטוסיה פי שלשה לעומת חודש יוני, אך עדיין מדובר רק בהיקף של 40% לעומת אוגוסט בשנה שעברה.

יונייטד היא חברת התעופה היחידה שלא הפסיקה את טיסותיה לישראל בתקופת משבר הקורונה, שבו אפילו אל על הפסיקו לטוס. רק יונייטד שמרה על רציפות הקו בין ישראל וארה"ב. כיום מפעילה יונייטד טיסה יומית מנתב"ג לניו יורק, ובשבוע הבא תחדש גם את הקו לסן פרנסיסקו ב3 טיסות שבועיות. מלבד הקו מתל אביב לסן פרנסיסקו, תחדש יונייטד באותו יום עוד טיסות טרנס אטלנטיות ללונדון, פריז, ציריך, מינכן, ובריסל. בנוסף, יחלו להפעיל גם 350 טיסות פנים בתוך ארה"ב.

טיסות יוניידט פועלת בתקני ניקיון מחמירים בתוכנית United CleanPlus. החברה הודיעה גם שהיא מאריכה את הויתור על דמי שינוי בהזמנות לכרטיסי טיסה שיתקבלו עד סוף חודש יולי, אף לטיסות במועדים מאוחרים יותר. החברה מאירה פנים לנוסעים המתמידים שלה ומבטלת עמלות על שינויים בכרטיסי בונוס שנרכשים בנקודות שצבר הנוסע.

מבדיקות וסקרים שעשתה יונייטד מצטיירת תמונה של התאוששות מהירה של ענף התעופה. מתברר שהלקוחות חוזרים לטוס, עם עדיפות ליעדי פנאי, נסיעות למפגשים עם חברים ואיחוד משפחות.

סגן נשיא יונייטד, פטריק קוויל, אומר: "יונייטד ממשיכה לעקוב אחרי מגמות הביקוש, ומוסיפה טיסות ליעדים חזקים. אנחנו מזהים שבחודש אוגוסט צפוי ביקוש לנופש, ובהתאם הוספנו טיסות לטהיטי ולקנקון. בנוסף, הגברנו טיסות לשדות תעופה מרכזיים ברשת התעופה (Hubs)  כמו פרנקפורט וציריך, שמהם יכולים הנוסעים להמשיך בטיסות קונקשן למבחר גדול של יעדים"

 

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן