יונייטד איירליינס, הודיעה כי הקו התלת-שבועי הישיר בין תל אביב וסן פרנסיסקו יחודש ב-10 ביולי. זאת בנוסף לטיסה היומית בקו תל אביב -ניו יורק/ניוארק הפועלת  ללא כל הפסקה.

הטיסות מסן פרנסיסקו לתל אביב יצאו בימי ראשון, רביעי וששי בשעה 19:10 וינחתו  בישראל למחרת היום בשעה 18:55. הטיסות מתל אביב יצאו  בימי ראשון, שלישי וששי בשעה 00:55 וינחתו בסן פרנסיסקו באותו היום בשעה 6 בבוקר. כל הטיסות יתבצעו במטוסי הדרימליינר החדשים של החברה מדגם 787-9.

בתוך כך ממשיכה יונייטד במחויבותה להציב את הבריאות והבטיחות בחזית חוויית הלקוח, באמצעות תכניתUnited CleanPlus  שנועדה לספק  לנוסעים סטנדרט ניקיון מוביל בתעשיית התעופה. התכנית מופעלת בשיתוף עם קלורקס  יצרנית  מובילה של מוצרי חיטוי  ובליווי צמוד של המומחים הרפואיים בנושא מהמרכז הרפואי קליבלנד-קליניק.

בין היתר כוללת התכנית הפעלת נתזים אלקטרו-סטטיים לניקוי וחיטוי מיטבי של כל המשטחים ונקודות המגע במטוס. בשדות התעופה הוצבו קיוסקים ללא מגע לצורך ביצוע צ'ק-אין של כבודה, מחיצות הפרדה שקופות, כיסויי פנים חובה לצוות וללקוחות ומתן אפשרות לנוסעים לבחור בטיסה חליפית, כאשר הטיסות מלאות.

אבי פרידמן, מנכ"ל יונייטד בישראל, אומר: "אנו שמחים על הפעלתו מחדש של הקו לסן פרנסיסקו, המהווה בשורה רבת משמעות בעיקר לתעשיית ההיי-טק והקהילה העסקית. כתמיד, אנו גאים להציע שירות מעולה, ישיר ונוח לחוף המערבי של ארה"ב, תוך הקפדה על רמת הניקיון הגבוהה בענף התעופה, למען בטיחות לקוחותינו ועובדינו".

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן