חברת התעופה קתאי פסיפיק הודיעה היום כי היא מגדילה את תדירות הטיסות שלה מישראל בחגים בעקבות הביקוש הגבוה ליעדי אסיה. בכך החברה תפעיל בחגים 6 טיסות שבועיות להונג קונג.כבר עם פתיחת הקו לתל אביב בחודש מרץ הודיעה החברה על הוספת טיסה שבועית חמישית בימי שישי החל מ-1 בספטמבר בנוסף לטיסות בימי ראשון, שלישי, חמישי ושבת. אמש הודיעה החברה על טיסה שישית עונתית נוספת בימי שני בין ה-18 לספטמבר ועד ה-23 באוקטובר כמענה לביקוש הגבוה בתקופת החגים, ראש השנה וסוכות.

הטיסות להונג קונג  מופעלות במטוס החדיש והמתקדם בעולם מדגם איירבס 350-A ההמראה מתל אביב בשעה 13:50  והנחיתה בהונג קונג בשעה  05:10 למחרת. הטיסה חזור מהונג קונג ממריאה בשעה 01:00 ומגיעה לתל אביב בשעה 07:40. זמני הטיסה עומדים על 10:20 מתל אביב ו- 11:40מהונג קונג.

מחירי כרטיסי הטיסה כולל מיסים והיטלים להונג קונג החל מ- 924$, לטוקיו ביפן. לבנגקוק ולאי פוקט בתאילנד החל מ- 1,067$.

שי להב, מנהל השיווק והמכירות של קתאי פסיפיק בישראל מסר: "מאז פתיחת הקו בסוף חודש מרץ אנו עדים לביקוש רב של מטיילים וקבוצות ליעדים כגון יפן, סיאול, שנחאי והפיליפינים ובכדי לתת מענה לדרישה הגבוהה במהלך החגים ביקשנו להוסיף טיסה עונתית. לוח הזמנים שלנו מאפשר חיבור מיידי בהונג קונג לטיסות ההמשך באסיה ולמי שיבחר יש אפשרות גם לעצור לטיול או קניות בהונג קונג".

נמל התעופה בהונג קונג נחשב כאחד מהנמלים הטובים והמתקדמים ביותר בעולם, הוא בסיס האם של חברת קתאי פסיפיק המפעילה טיסות יומיות ל- 200 יעדים ומאפשר לנוסעים להנות מנגישות גבוהה למגוון רחב ונח לטיסות המשך לשלל יעדים כגון: יפן. אוסטרליה, אסיה, אמריקה, אירופה ויעדי האוקיינוס השקט.

בנוסף, קתאי דרגון, חברת הבת של קתאי פסיפיק טסה ל-53 יעדים ברחבי אסיה מהם 23 בתוך סין.

נוסעים בטיסות המשך מהונג קונג יוכלו לקבל את כרטיס העלייה למטוס לטיסת ההמשך כבר בנתב"ג ולאסוף את הכבודה ביעד האחרון שלהם.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן