שגרירות סרילנקה בישראל מזמינה את אנשי התיירות הישראלים להשתתף במפגש וירטואלי מיוחד (B2B) בנושא שיתופי פעולה בתחום התיירות העולמית. את הכנס מארגנים משרדי התיירות של סרילנקה ושל קזחסטאן במסגרת של CICA, כנס לאמצעי אינטראקציה ובניית אמון באסיה Conference on Interaction & Confidence Building Measures in Asia. המפגש יתקיים ביום 17 באוגוסט בשעה 10:30 לפי שעון סרילנקה, שזה 07:30 לפי שעון ישראל.

בכנס יושם דגש מיוחד על שידורג סרילנקה כיעד תיירות בינלאומי. ישתתפו בו משרדי התיירות והחוץ של סרילנקה, וגם שלש התאחדויות התיירות החשובות בסרילנקה: SLAITO- התאחדות מפעילי תיירות נכנסת לסרילנקה, THASL- התאחדות המלונות בסרילנקה, ASMET- איגוד בעלי עסקי תיירות קטנים ובינוניים בסרילנקה.

ההרשמה לכנס הוירטואלי היא באתר https://forms.gle/2n4tXMZyGoFvpAsN8 עד ליום 6 באוגוסט.

הפורום הכלכלי של CICA לפיתוח התיירות יזם את הכנס במטרה להחזיר את התיירות לפעילות, ולפתח את הענף ביבשת אסיה בתקופה שלאחר הקורונה. מזכ"ל CICA, קאיראט סאריביי Kairat Sarybay, הכריז במפגש האחרון בסוף חודש יוני כי "הטיפול במשבר הקורונה בענף התיירות אינו יכול להסתפק רק בצעדים ברמה מדינתית, אלא מחייב שיתוף פעולה בינלאומי וקבלת החלטות בתיאום בין מדינות אסיה כולן. נדרשות החלטות בנושאי תקנים דיגיטליים בינלאומיים, וחדשנות בניהול התיירות, עם קיימות ועם שיתופי פעולה".

לכן הם יוזמים כנסים בינלאומיים כמו זה, כדי לשמוע רעיונות חדשים ולדון בהם במשותף, לקראת קביעת כללי עבודה לעידן הפוסט קורונה, וקביעת נהלי עבודה בין משרדי תיירות ממשלתיים ובין סוכנויות נסיעות. ישראל ידועה בחדשנות טכנולוגית, ובCICA מעוניינים לשמוע רעיונות גם מאיתנו. הכנס מיועד לסקטור הציבורי וגם לסקטור הפרטי.

בארגון CICA חברות 27 מדינות באסיה. משרדיו הראשים שוכנים בקזחסטאן, ומדינת סרילנקה היא אחת הפעילות הבולטות בארגון. מדינת ישראל עדיין אינה חברה בארגון הבינלאומי, אבל הרשות הפלסטינית חברה בו במעמד מדינה. אולי המפגש הוירטואלי הזה יכול להיות צעד להשתלבות ישראל בארגון הבינלאומי הזה.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן