צוות תיירות גליל מערבי ריכז עבורנו את כל הבילויים האפשריים ואתרי הפיקניקים הפופולריים בגליל המערבי. בין הנופים הצבעוניים, השמיים הכחולים, חופי הרחצה, הטבע הירוק והפורח נמצאות גם נקודות התצפית המרהיבות של הצפון. המידע עליהן עלה לאתר האינטרנט: "חופשה בגליל מערבי". העסקים הרשומים באתר נדרשים לעמוד בתו הסגול.

באתר תיירות גליל מערבי מציעים לנו אפשרויות לבילוי למשפחה, לזוגות, לצעירים ועוד. מגוון רחב של מקומות לינה, אטרקציות, מסעדות, מסלולי טבע ומקומות לפיקניק עם נופים מרהיבים באוויר הפתוח. דלינו מתוכו אטרקציות אחדות:

טיול ומקומות לפיקניק סביב מערת קשת, מערה בעלת נוף ייחודי הנשקף משני צידי הקשת; האחד צופה אל הים התיכון ומפרץ חיפה, והשני אל נופו ההררי והירוק של הגליל הפורח. המערה השוכנת בליבו של פארק אדמית שבשמורת בצת, ולאורך הטיול קיימים מקומות קסומים לפיקניק ותצפיות נוף מהן נשקפות שקיעות מרהיבות. הטיול נגיש לכל אדם.

פיקניק על גדות נחל כזיב, נחל השופע במים כל השנה, שללאורך גדותיו רואים מעיינות, פלגים זורמים, עצי דולב ואזורים נוחים לפיקניק לכל המשפחה, בשילוב עם טבילה במי הנחל. לאורך הנחל אפשר לבקר גם במבצר מונפורט, טחנת קמח עתיקה, בריכת גן העדן ועין טמיר.

נקודת מצפה מונפורט– בקצה פארק גורן ממוקמת מרפסת תצפית וממנה נשקף נוף יפהפה של מבצר מונפורט, נחל כזיב, עין טמיר והרכס ההררי הירוק. סביב נקודת התצפית, בסמוך לנחלים נמצאים שולחנות פיקניק וחניוני לילה למטיילים.

פסגת ראש הנקרה, אחד הנופים עוצרי הנשימה של הצפון בפרט, ושל ארץ ישראל בכלל. נוף גבול המים הטריטוריאליים של ישראל ולבנון ותצפית דרומה לחוף אכזיב, נהריה, מפרץ עכו, מפרץ חיפה והכרמל.

נחל בצת, טיול מוצל ומרענן לכל המשפחה בחודשי הקיץ תוך כדי הליכה לאורכו של הנחל, כשלצידו מקומות קסומים לפיקניק על גדת הנחל הזורם וצמחיית מים מרהיבה של עצי דולב והרדוף הנחלים.

קישור לאתר תיירות גליל מערבי – https://we-galilee.com/

צילום דורית ריטבו

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן