קבוצת אמסלם תיירות ונופש, נכנסת גם לתחום טיסות המטען, והקימה מחלקת קרגו ייעודית אשר תספק מענה ללקוחות פרטיים ועסקיים.

הנהלת הקבוצה זיהתה עלייה חדה בביקושים וצורך גובר לפעילות מטוסי מטען ברחבי העולם ובצעד אסטרטגי בחרה להרחיב את פעילותה העסקית לטובת פעילות מטען. משבר הקורונה העולמי יצר תקופה מאתגרת בענף הנסיעות העולמי, המתאפיינת בהיצע מצומצם של טיסות נוסעים מסחריות, כך שטיסות המטען יסייעו בשימור פעילותה ועשייתה המבורכת.

מחלקת הקרגו החדשה של אמסלם מסיימת בימים אלו תקופת הכשרה, ותחל לפעול מול חברות התעופה אשר מתגברות בימים אלה את פעילות הטסת מטענים. במסגרת ההכשרה המקצועית התמחו סוכני הנסיעות של אמסלם תיירות ונופש, בכל ההיבטים הקשורים לטיסות מטען לרבות: הסכמי הסחר של מדינת ישראל, ביטוחי מטען, תובלה אווירית, שיטות תשלום בינלאומיות, שינוע מטענים מסוכנים, היבטים משפטיים, עקרונות מנחים בסחר חוץ, ועוד.

יעקב אמסלם, מנכ"ל ובעלים של קבוצת אמסלם תיירות ונופש, אומר: "כחלק מה-DNA של הקבוצה, אנו בוחרים להמשיך ולפעול ללא לאות גם בתקופה זו ולייצר מהלכים אסטרטגיים על מנת להמשיך ולהניע את גלגלי העשייה של כלל הקבוצה. במסגרת החילוצים המסועפים של ישראלים וזרים אשר הובלנו בחודשים האחרונים מרחבי העולם, נחשפנו גם להטסות מטען מורכבות וצברנו רקורד מרשים בתחום, כך שזה מהווה בחירה טבעית ונכונה עבורנו להקים מחלקה מעין זו".

עוד הוסיף אמסלם "היתרון שאנו מביאים עמנו הוא העובדה שאנו חברה גלובאלית, ותיקה ויציבה הפועלת מזה 37 שנים בענף, עם קשרים ענפים בעולם הנסיעות בכל רחבי הגלובוס, כך שזה ללא ספק יהווה קטליזטור ושיקול מרכזי לפעילות משותפת מצד לקוחות עסקיים ופרטיים אשר מכירים וסומכים עלינו. לקוחות החברה יוכלו ליהנות משירות לקוחות אישי וצמוד 24/7 כפי שקבוצת אמסלם יודעת לתת".

קבוצת 'אמסלם תיירות ונופש' כוללת את אתר הנסיעות AMSALEM.CO.IL, "מסעות" בתחום הטיולים הגיאוגרפיים, "המטייל" המתמחה בטיולים בארה"ב ובקנדה, "אמסלם מדיקל"- תיירות רפואית והטסות רפואיות, "פאנטסתי"- חבילות נופש בחו"ל ו-A-Cruise חופשות שייט וקרוזים, ועוד. החברה מעסיקה למעלה מ- 450 עובדים בישראל, ומחזיקה סניפים במדינות מובילות בעולם. משרדי ההנהלה והסניף המרכזי שוכנים בטבריה, ובנוסף, עוד סניפים בתל אביב, חיפה, בני ברק, כפר סבא, כרמיאל, ומעגן מיכאל.

פרשנות: קבוצת התיירות אמסלם מעוררת אצלנו ענין רב לאחרונה. בתקופת משבר הקורונה ראינו את ענף התיירות לוקה בשיתוק וחידלון. לעומת הפסיביות של רוב סיטונאי התיירות, אצל יעקב אמסלם ועובדיו אנו רואים אקטיביות ויוזמות של ניהול נמרץ. כשיטתו של רבי נחמן מברסלב- "אין יאוש בעולם כלל". ברוח זו, אמסלם היו מהראשונים להפעיל טיסות חילוץ לישראלים שנתקעו בחו"ל, וכך להכניס קצת כסף לקופת החברה. יוזמה מקורית נוספת היתה הרעיון להציע לסוכני נסיעות עצמאיים מסלול ייחודי חדש של פעילות עסקית באמצעות הפלטפורמות העיסקיות של קבוצת אמסלם. וכעת אנו שומעים על יוזמה חדשה בתחום הקרגו. כידוע, בתקופה זו בנתב"ג יש פעילות של טיסות קרגו הרבה יותר מאשר טיסות נוסעים. לפיכך הגישה האקטיביסטית הזו מעוררת ענין וראויה להערכה.

 

 

 

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן