מגדל כוסות שמפניה בגובה 8.23 מטרים נבנה במלון "אלטלנטיס דה פאלם" בדובאי, לרגל חגיגות השנה האזרחית החדשה.

הפירמידה שכללה 54,740 כוסות שמפניה שברה את השיא בסדרת האירועים Effervescence שהתקיימו ב-WHITE Beach,  החוף המפורסם של אתר הנופש יוקרתי אטלנטיס דה פאלם. הפירמידה בדובאי ניצחה את התואר הקודם של שיאי גינס, שעמד על 50,116 כוסות, שנקבע במדריד בשנת 2017.

120 אורחי VIP לובשים שמלות זוהרות וחליפות יפות, הרימו יחד כוסית לשנת 2022 כשהם עדים לחשיפת פירמידת כוסות השתייה מזכוכית הגדולה בעולם. בנוכחות נציגים רשמיים של שיאי גינס ™ World Records, האורחים צפו כיצד 54,740 כוסות הזכוכית התמלאו שמפניה זוהרת של Moët & Chandon.

צוות של שישה מחברת Luuk Broos Events ההולנדית השקיע חמישה ימים ויותר מ-55 שעות עבודה בבנייה קפדנית של מגדל הכוסות הנוצץ לקראת החשיפה הגדולה.

לאחר החשיפה הגדולה, מגדל הזכוכית נשאר במקומו והיה חלק מתפאורת ארוחת הערב החגיגית השנתית של אתר הנופש, שכללה את ההופעה שלרובי וולייאמס. לאחר מכן, בשיתוף יוזמנת פרויקט הקיימות The Atlantis Atlas Project, כל 54,740 כוסות הזכוכית ימוחזרו ידי נפח זכוכית מקומי ויהפכו לכלי זכוכית שניתנים לשימוש עבור אתר הנופש אטלנטיס דה פאלם.

פראווין פאטל, השופט הרשמי ב-Guinness World Records™ אמר: "ברכות ענק לכל המעורבים על השגת פירמידת כוסות השתייה הגדולה ביותר. צריך תכנון וארגון לא מבוטל כדי להגיע להישג בסדר גודל כזה. ההנחיות המחמירות שסופקו על ידי שיאי גינס ™ נשמרו, והיה תענוג לחזות בצוות מסור כל כך בעבודה. מזל טוב".

Lotte Broos, Luuk Broos Events אמרה: "היה תענוג לעבוד עם צוות כל כך מונע ונלהב ואנחנו כל כך מרוצים שכמחזיקי השיא של חמש פעמים, הצלחנו לשבור עוד שיא גינס עבור Moët & שנדון ואטלנטיס דה פאלם. איזו התחלה נהדרת לשנת 2022!"

מלון Atlantis, The Palm ממוקם במרכז סהר הדקל בדובאי, אטלנטיס הוא יעד הנופש ואתר הנופש הראשון באזור. אתר הנופש הייחודי, בנושא אוקיינוס נפתח בספטמבר 2008 ומשתרע על פני 46 דונם, וכולל מגוון של אטרקציות ימיות, אטרקציות בידוריות ופארק מים המשתרע על 22 דונם Atlantis Aquaventure.

המלון נחשב פופולרי עבור תיירים מהמגזר הדתי, גם בזכות העובדה שהוא מציע אפשרויות לקבל אוכל כשר באחת ממסעדותיו, או בשירות חדרים. המנות הכשרות מובאות למלון מחברת קייטרינג מקומית כשרה למהדרין.

מתחם הנופש אטלנטיס הוא ביתו של אחד מפארקי המים הגדולים בעולם ואחד מבתי הגידול הימיים באוויר הפתוח הגדולים ביותר, עם למעלה מ 65,000 בעלי חיים ימיים בלגונות ובתצוגות, כולל מתחם האקווריום בשם – Lost Chambers Aquarium – מתחם המכיל מבוך של מסדרונות ומעברים מתחת למים אשר מספקים מסע ב"אטלנטיס האבודה".

למידע נוסף אודות אטלנטיס בקרו ב: www.atlantis.com/dubai

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן