מתחם הנופש "אטלנטיס דה פאלם" בדובאי מציע לאורחים שומרי כשרות מישראל להזמין אוכל כשר בהכשר הרבנות המקומית. על מנת להבטיח את הזמינות של האוכל, יש להזמין מזון כשר לפחות 24 שעות לפני ההגעה.

במתחם הנופש אטלנטיס יש גם 31 מסעדות ברמה עולמית של שפים מפורסמים כמו גורדון רמזי. בארבע מסעדות מביניהן ניתן מעתה לקבל גם ארוחות כשרות. המסעדות בריזורט שמציעות אוכל כשר הן:

Bread Street Kitchen & Bar, Ronda Locatelli, WHITE Restaurant ו-The Shore.

הזמנת אוכל כשר כרוכה בתוספת של 350 דירהם לאדם ליום בחבילה של חצי פנסיון, ו-550 דירהם לאדם ליום בחבילת פנסיון מלא. (דירהם שווה בערך 90 אגורות שלנו). ילדים בני 4 ומעלה בתוספת של 50% מעלות התוספת וילדים עד גיל 4 פטורים מתשלום.

בנוסף, אתר הנופש יעניק למבקרים שיגיעו מישראל את החזר עלות הויזה בסך של כ- 350 דירהם לאדם.  סכום זה יהיה בצורת זיכוי שניתן לנצל באטרקציות הרבות במתחם. הזיכוי יוענק לאורחים  שיישארו באתר חמישה לילות או יותר. ההצעה תקפה למזמינים מהיום ועד סוף נובמבר, עבור שהייה עד סוף שנת 2021.

המבקרים מישראל יוכלו ליהנות מפארק המים מהגדולים בעולם הכולל יותר מ-105 מגלשות, ספא ShuiQi Spa, וממגוון חוויות של פעם בחיים, כולל שחייה עם דולפינים ואריות ים וצלילה עם כרישים.

מתחם הנופש אטלנטיס הוא ביתו של אחד מפארקי המים הגדולים בעולם, עם יותר מ 65,000 בעלי חיים ימיים בלגונות ובתצוגות, כולל מתחם האקווריום Lost Chambers המכיל מבוך של מסדרונות ומעברים מתחת למים במסע ב"אטלנטיס האבודה".

פארק המים Aquaventure מכיל כ 23 מיליון ליטר של מים המשמשים להנעת 105 מגלשות מים ואטרקציות מים מרגשות, כולל מספר מגלשות שוברות שיאים עולמיים ושני נהרות זורמים הכוללים גלי גאות ובריכות, ופעילויות כגון סירות מנוע.

 

 

 

דילוג לתוכן