בקניון רמת אביב נפתחה אתמול תערוכת איגוד האמנים FUN ART CommUnity. נושא התערוכה הוא "זוהר קיץ". ב15 חלונות ראווה בקיר החיצוני של הקניון מוצגות יצירות בעיקר של ציורים, וגם תכשיטים, יצירות זכוכית, בובות אומן ועוד. התערוכה מתקיימת עד ל-20 ביולי. הכניסה חופשית, והקהל מוזמן.

התערוכה נועדה גם לציין 8 שנים להקמת איגוד האמנים.

בטקס הפתיחה אמרה אוצרת התערוכה, מריה פרייגר, שהנושא "זוהר קיץ" והעבודות המוצגות נבחרו בגלל הצבעוניות של קיץ, והן משדרות מצב רוח קליל באמצעות נופים של חוף ים ופלגי מים. בתערוכה ראינו עשרות עבודות ויצירות של אמניות ישראליות, שאחדות מהן זכו בתחרויות ותערוכות בינלאומיות.

האוצרת איילת אמוראי בירן הוסיפה: "אנחנו מאמינים שאומנות צריכה לבטא גם שמחה ולא רק כאב. ה'אני מאמין' שלנו זה שהאומנות היא שלכם. לכן בחרנו להציג את התערוכה במקום מונגש לכל".

בהמשך הטקס נעמדו כל היוצרות ליד החלונות שבהן תלויות יצירותיהן, והסבירו מה עומד מאחורי היצירה, ומה גרם להם להביע בכל יצירה. האמניות המציגות: ניקיטה בן עמי, ילנה פלקובסקי, מרינה רייסקין, סטסיה סימון, אינה קלטר,אלנה פושין, וסילינה קובלב, מרינה איומין, לודמילה מנביץ', אירנה טברסקי, ריטה זורין, ורוניקה-שרה סיניוק.

מארגני התערוכה, קבוצת unitiy art , שינו אתמול את שמם ל"איגוד האומנים FUN ART CommUnity". האיגוד מאפשר לכל יוצר הזדמנות לממש את כישרונותיו, והוא מקדם אירועי תרבות והנאה ובהם ימי כיף, ירידים, תערוכות וסדנאות לגילים שונים. פרטים בעמוד הפייסבוק  https://www.facebook.com/unityartproject/

האיגוד שוכן ביפו ברחוב רזיאל 6, ומארח פעילויות וגלריית תצוגה מתחלפת ובה ציורים, תכשיטים, פריטי נוי, בובות, דובונים, פרחי סבון, תיקים ועוד. האיגוד נוסד ביוזמת הגברת מריה פרייגר, המקדישה את זמנה לקידום אומנים ויוצרים.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן