התאחדות סוכני הנסיעות הודיעה היום לחבריה על נהלים לקראת יום התשלום הקרוב ליאטא:

תשלום דולרי מתקיים החודש ביום שני ה-18 ליולי. יש לשים לב ליום הערך של העברה שבוצעה, כולל בקשה של סוויפט מיד עם ביצוע ההעברה, שהתשלום בוצע עם ערך 18. תשלום בשקלים ביום חמישי ה-14 ליולי.

ההתאחדות מבהירה שיש להקפיד לבצע העברה בשקלים לחשבון השקל הנכון  620094684, כי תשלום לחשבון שגוי או סגור יגרור איחור בתשלום שכן התשלום ידחה. תשלום שקלים לחשבון הדולרי של יאטא לא יזוכה עקב חשבון שגוי, ויוחזר לסוכן. הדבר יחשב כאיחור עקב תשלום לחשבון שגוי. יש להקפיד לבצע תשלום בשקלים לא יאוחר מהשעה 15:00 ולוודא שהשקלים שולמו עם ערך 14 ליולי.

חובת הסוכן לבדוק כי ההעברה בוצעה עם יום ערך נכון, ולחשבון הנכון. יש לקבל העתק סוויפט מהבנק כהוכחת תשלום במידת הצורך. בעת בצוע העברה דולרית, יש לבקש מהבנק העתקSWIFT  כהוכחת תשלום, ובדיקה שההעברה נעשתה לחשבון נכון ובערך נכון. במקרה של עיכוב, תדרשו לספק העתק SWIFT.

תשלום בדולרים חובה להקפיד לשלם אך ורק לחשבון דולרי 620035017. תשלום לחשבונות הישנים והסגורים יגרור איחור בתשלום מספרי החשבון כולל  IBAN. תשלום בשקלים יתבצע על ידי העברה בלבד (רצוי העברת זהב) . יש לוודא שהבנק יקפיד לציין בסעיף A71 ה"עמלות" -" OUR"

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן