משפחות רבות מתכוננות לטיולים ברחבי הארץ בחול המועד סוכות, ולקראתם כדאי לנו להכיר ליין חדש של כפכפי בָּמְפֶּרְס Bumpers לילדים, שהושק היום בת"א.

אלה כפכפים עם בליטות קטנות בצד העליון של הסוליה, שעושות מסאז' לכפות הרגליים תוך כדי הליכה. הבליטות מגרות נקודות לחץ רפלוקסוגיות בכף הרגל, שמחוברות לאיברי הגוף באמצעות מערכת העצבים שלנו. הבליטות גם ממריצות את זרימת הדם בכף הרגל, ומגבירות את האנרגיה. הכפכפים קלי משקל אך חזקים מאוד. הם מיוצרים בסרילנקה מחומרים טבעיים וממוחזרים בלבד.

עד כה נמכרו בישראל כרבע מיליון כפכפי במפרס למבוגרים, ומעט מאוד לילדים. כעת הושק קו ייצור חדש מיוחד לילדים. הם מיוצרים בשלל צבעים, ובדגמים לילדים הוסיפו גם רצועה אחורית כדי שהכפכפף לא יחליק מהרגל בזמן ריצה והשתוללות.

היזם של המותג הוא גל דוקס, איש עסקים צעיר מת"א. לפני 9 שנים היה גל בטיול של אחרי צבא למזרח הרחוק, והגיע גם לסרילנקה. שם הוא נתקל בכפכפים נוחים מאוד שאיפשרו לו הליכה ממושכת יותר לעומת הכפכפים שהביא עימו מהארץ. הוא התאהב בכפכפים החדשים שלו, וזיהה את הפונציאל העסקי. אם זה כל-כך טוב עבורו, כנראה גם ישראלים אחרים ירצו ליהנות מהם. הוא הגיע למפעל בסרילנקה, והזמין משלוח ראשון לישראל.

בהמשך הוא עיצב את מותג כפכפים בהתאמה לטעם הישראלי, מבחינת הצבעים והחומרים. הכפכפים המקוריים בסרילנקה היו בצבעים עמומים "ומשעממים", ואילו הישראלים מעדיפים צבעים שמחים ורועשים יותר. גם חומרי הגלם שונו לפי דרישתו. כפכפי במפרס משווקים בישראל בעיקר ברשתות של מוצרי טבע, וגל בודק אפשרות לשיווק גם ברשתות גדולות כמו שופרסל. בתקופת ההשקה של הליין החדש המחיר הוא 70 שקלים לזוג אחד, ו120 שקלים לשני זוגות. לשם השוואה, כפכפים פשוטים מסין, בלי היתרונות הבריאותיים, נמכרים בישראל בכ50-60 שקלים. הוא מייצא כפכפי במפרס גם לחו"ל, ועד כה מכר כ100,000 זוגות בארה"ב, ספרד, צרפת, ודרום אפריקה. בנוסף, הוא מוכר כמויות מרשימות גם באמצעות אמאזון. המחיר בחו"ל הוא 25$ לזוג.

השקת הליין לילדים נערכה בגן צ'ארלס קלור על חוף הים בתל אביב. כפכפים חולקו חינם לילדים שהגיעו להשקה ולהוריהם. במהלך ההשקה נערכה גם סדנת יוגה מיוחדת לילדים.

בערב ההשקה קבלתי זוג כפכפים לבדיקה. התחושה שלי היתה מוזרה, ובשעה הראשונה הרגשתי מעין דגדוג ודיקרות עדינות בכפות הרגליים. עיתונאית אחרת אמרה שהיא נהנית מהמסאז' מהרגע הראשון. סיפרתי לגל דוקס על אי הנוחות שלי, והוא הסביר שהכפכפים האלה "לומדים" את כף הרגל ומסתגלים אליה. לדבריו, אי הנוחות שלי נגרמת מחוסר איזון שרירי בכף הרגל, ודווקא אנשים כמוני זקוקים לכפכפים האלה יותר מאחרים. "זה כמו מסאז'. אם מרגישים כאב, סימן שהשרירים תפוסים. המסאז' משחרר אותם בהדרגה". לפיכך הוא ממליץ לנעול את הכפכפים רק כרבע שעה ביום הראשון, ובהדרגה להוסיף כעשר דקות בכל יום. בתוך יומיים שלשה השרירים בכף הרגל ישתחררו.

שורה תחתונה: מומלץ מאוד!

 

 

דילוג לתוכן